صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سو استفاده از نام شهر موش‌ها/ فروش شهر موش‌ها یک به جای دو!

چند روزی است که در سطح شهر، شاهد پوستر شهر موش‌ها بر دیوار و روی پیشخوان دکه‌ها و مغازه‌ها هستیم. این در حالی است که شهر موشها 2 هنوز به شبکه سینمای خانگی راه نیافته و حتی هنوز تکثیر هم نشده است.

شهر موش‌ها
میثم معراجی یکی از مدیران موسسه فیلمسازان ضمن در این باره گفت: رایت فیلم سینمایی " شهر موشها 2" به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی علیرضا سرتیپی و منیژه حکمت به فیلمسازان جوان واگذار شده است و ما هیچگونه اقدامی مبنی بر تکثیر این عنوان نکرده ایم و فعلا هم قرار نیست در لیست عناوین توزیعی این ماه قرار بگیرد. وی افزود: این در حالی است که چند روزی است در سطح شهر شاهد پوسترهایی شبیه پوسترهای شهر موشها 2 هستیم، اما پس از خرید با شهرموشها 1 مواجه می شویم. بعضی از شرکت های سودجو حتی از نام شهر موشها هم برای درآمد زایی نمی گذرند. بعد از پخش بدون پروانه نمایش و مجوز 5 عنوان انیمیشن این بار نوبت به سوء استفاده از نام یک فیلم به بهانه سود بیشتر رسیده است. فیلمسازان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، پلیس امنیت اجتماعی و قوه قضاییه تقاضای رسیدگی دارم تا هرچه سریعتر جلوی سودهای میلیاردی که به جیب آقایان واریز می شود.جلوگیری شود جلوی فعالیت این گونه شرکت ها گرفته شود. معراجی ادامه داد: پیش تر هم شاهد تخطی این شرکت ها و موسسات بودیم همانند استفاده از نام و عکس بزرگ بازیگری که بیش از 3 دقیقه در فیلم بازی نداشته بر روی جلد ولت، برای فروش بیشتر که این امر باعث دل آزردگی مخاطبان این رسانه و عدم اطمینان آنها به شبکه نمایش خانگی شده است. مدام این جمله در ذهنم تکرار می شود که وای به روزی که مردم گمان کنند سارقانی در لباس فرهنگ و هنر قصد دارند با به ابتذال کشاندن این حیطه جیب های خود را پرکنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها