صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

رستم و سهراب پس از مدت ها انتظار اکران می شود

رستم و سهراب از 17 دی به صورت آزاد اکران می شود.

رستم و سهراب
این انیمیشن به کارگردانی کیانوش دالوند و تهیه کنندگی داریوش دالوند و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، داستان رستم و سهراب اساطیر شاهنامه است.
این انیمیشن دو سال است که آماده اکران است، اما هر بار به دلیلی موفق به اکران نشد. رستم و سهراب تا امروز در جشنواره ها و بازارهای معتبری از جمله بازار فیلم جشنواره فیلم کن، هفته فیلم های ایرانی ایتالیا(رم) ، لهستان ، انگلیس ، آلمان شرکت کرده است.همچنین در روسیه(مسکو ) به مدت سه هفته در 50 سینما اکران شد .
رستم و سهراب مورد تایید شرکت های انیمیشن سازی بزرگ واقع شده است و روزنامه وریته و انیمیشن مگزین تبحر ایرانیان را در ساخت و پرداخت این انیمیشن ستودند. لوازم التحریر رستم و سهراب همزمان با شروع مدارس در تهران و شهرستان ها توزیع شد و مورد استقبال عمومی قرار گرفت.همچنین عروسک های رستم ، سهراب و تهمینه نیزبه تازگی وارد بازار شده اند .
برادران دالوند امید دارند تا در روزهایی که کودکانمان به سمت انیمیشن های خارجی گرایش کرده اند و علاقه شان به بن تن ها و بت ها بیشتر می شود، با اکران رستم و سهراب بتوانند کودکان ایرانی را با اسطوره های میهنشان نزدیکتر و آشناتر کنند. پخش رستم و سهراب با بامداد فیلم است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها