صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز اکران 5 فیلم از چهارشنبه/ تعداد فیلم های روی پرده از 20 عبور کرد!

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: چهار فیلم "رستم و سهراب" به کارگردانی "کیانوش دالوند" ،"اشک و سکوت" با نام قبلی ستاره‌ای در دوردست به کارگردانی" اصغر نصیری" ، " مذاکرات مستقیم آقای عبدی "ساخته "علی شاه حاتمی" و "تمشک" به کارگردانی سامان سالور" درگروه آزاد از چهارشنبه اکران خواهد شد.

رستم
فرجی عنوان کرد:قرار داد فیلم تمشک در اصل با گروه فرهنگ بسته شده است اما به دلیل اینکه توزیع کننده آن تمایل داشت فیلم زودتر اکران شود در گروه آزاد اکران خواهد شد. 

وی در ادامه بیان کرد: اکران فیلم تراژدی در گروه فرهنگ به دلیل فروش بالا ادامه دارد و زمانی که " تراژدی " به اکران پایان داد،فیلم "تمشک " در گروه فرهنگ جایگزین آن خواهد شد. همچنین فیلم " شانس ،عشق،تصادف" به کارگردانی "آرش معیریان " در گروه استقلال به نمایش درخواهد آمد. 

وی درخصوص ادامه اکران شیار 143 بیان کرد: کف فروش فیلم شیار 143 پایین بود و طبق آئین نامه شورا ، باید تعویض می‌شد،اما شورا در جهت رواج فیلم‌های ارزشی و حوزه دفاع مقدس و هم چنین فروش مناسب این فیلم اکران آن را یک هفته دیگر تمدید کرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها