صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مخاطبان"شکاف" 20 تا 35 سال خواهند بود، حکمت: کاش جای من کاهانی و فرمان آرا نشسته بودند! /گزارش نشست "یک فیلم، یک سلام" فیلم "شکاف"

فیلم شکاف ساعت ۱۵:۰۰ امروز، در گالری پردیس ملت توسط عوامل این فیلم رونمایی شد.

به گزارش سینما تیکت به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، فردین خلعتبری آهنگساز فیلم "شکاف" گفت: کیارش اسدی زاده پیش از این فیلم دیگری ساخته بود که بسیار خوب و باکیفیت بود و من همیشه دوست داشتم با او کار کنم؛ همانگونه که فکر می کردم همکاری با اسدی زاده تجربه خوبی بود.

کیارش اسدی زاده کارگردان فیلم شکاف در ابتدای صحبت هایش گفت: پیش از هر چیز جمله مهمی است که می خواهم بگویم "اعتماد منیژه حکمت و علی سرتیپی برای ساخت این فیلم بسیار برایم با ارزش بود".

وی در مورد داستان فیلم توضیح داد: هسته مرکزی فیلمنامه براساس یک سری اتفاقات واقعی است و دغدغه اصلی قصه شکاف فرزندان در دل کانون خانواده و بی توجهی و خودخواهی هایی است که توسط والدین نسبت به آنها صورت می گیرد.

اسدی زاده ادامه داد: صاحب فرزند شدن و اهمیتی که می تواند این موضوع داشته باشد مساله اصلی فیلم شکاف است. ترجیح می دهم بیش از این توضیح ندهم تا نو بودن فیلم از بین نرود.
در ادامه منیژه حکمت در رابطه با پیش بینی فروش این فیلم گفت: ما با همفکری این فیلم را ساختیم. به اعتقاد من شکاف نیاز امروز سینما و جامعه است.

وی با اشاره یه اینکه "شکاف" بیانگر این است که خانواده چگونه باید تعریف شود افزود: تعریف درست خانواده بخش خوشایند این فیلم است. اعتقاد من این است که شکاف فیلم بسیار موفقی خواهد بود.

اسدی زاده ادامه داد: فیلم شکاف این دغدغه ها را از زبان نسلی بیان می کند که کمتر به آن پرداخته است و ما هر چه در توان داشته باشیم برای تبلیغ فیلم به کار می بریم چراکه معتقدم وقتی فرزندی به دنیا می آید باید مسئولیت پذیری هم به همراهش بیاید.

در ادامه نشست علی سرتیپی در مورد تلخ و جدی بودن داستان این فیلم توضیح داد: فیلم شکاف با هزینه کمی ساخته شده و قرار است در سینما فیلمی حرفه ای و استاندارد ببینیم؛ موضوع این فیلم به قدری جذاب است که ۲ تا ۳ نسل مختلف را درگیر خود خواهد کرد.

وی افزود: قطعا مردم از این فیلم استقبال خواهند کرد و بعد از دیدن فیلم به آن فکر می کنند چراکه این فیلم آزار دهنده نیست.

در ادامه خلعتبری گفت: به دلیل فیلمنامه مناسب این فیلم بزرگترین اتفاقی خواهد بود که در سینما رخ می دهد و خوشبختانه فیلمنامه را دوست داشتم و می دانستم که فیلم بدی نخواهد شد.
همچنین منیژه حکمت در ادامه با اشاره به صحبت های خلعتبری گفت: بازیگران خوب ما همیشه متعهد به کار بوده اند و با مدیریت کیارش و کوروش اسدی زاده همه چیز خوب پیش رفت.
در ادامه خلعتبری در پاسخ به این سوال که آیا امسال روی سیمرغ حساب می کنید با خیر گفت: سالهاست که در جشنواره به سیمرغ توجه نمی کنم و حتی راجع به آن صحبت نمی کنم چون معتقدم عوامل متعهد سینما تاریخ سینمای ما را می سازند.

وی بیان کرد: تاکنون فیلمنامه های خوبی داشته ایم که فراموش شده اند اگر عادلانه به موضوع سینما نگاه کنیم چشم انداز را باید به فردا واگذار کنیم پس در حال حاضر با این شرایط نمی توان به سیمرغ فکر کرد.


در حاشیه این نشست منیژه حکمت صحبت های اعتراضی را مطرح کرد و در آن از نبودن نام هایی چون رضا کاهانی و بهمن فرمان آرا در جشنواره اعلام نارضایتی کرد. حکمت پیشاپیش پیش بینی کرد با صحبت هایش جایزه احتمالی کیارش اسدی زاده را از او خواهند گرفت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها