صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اعلام برنامه‌هاي مراسم افتتاحيه جشنواره فيلم فجر

مجید مجیدی گفت: برای نمایش فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» در دهه فجر برنامه ریزی می کنیم.

جشنواره
 سيداحد ميکائيل‌زاده با بيان اينکه مراسم افتتاحيه جشنواره شنبه ۱۱ بهمن‌ماه در برج ميلاد تهران برگزار مي‌شود، درباره جزئيات اين مراسم بيان کرد: طبق اعلام قبلي قرار بود افتتاحيه جشنواره نخستين نمايش فيلم «محمد رسول‌الله (ص)» به کارگرداني مجيد مجيدي همراه باشد که با تغيير اين برنامه، زمان نمايش اين فيلم متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
مدير ارتباطات و اطلاع‌رساني سي و سومين جشنواره فيلم فجر درباره جزئيات مراسم افتتاحيه توضيح داد: در اين مراسم از محمدعلي کشاورز بازيگر پيشکسوت و حسين جعفريان فيلمبردار سينماي ايران تجليل خواهد شد و برنامه تقدير از ۷۰ سال تلاش لابراتوارهاي ايران نيز برگزار مي‌شود. همچنين در مراسم افتتاحيه، جوايز برگزيدگان بخش تبليغات و اطلاع رساني سينماي ايران اهدا خواهد شد.
 
به گفته ميکائيل‌زاده رونمايي از سه کتاب «بر بوم شب» درباره استاد حسين جعفريان، «دل شده» درباره استاد محمدعلي کشاورز و «سرگذشت لابراتوارها در سينماي ايران» در اين مراسم انجام مي‌شود و فيلم‌هاي کوتاه هفت دقيقه‌اي از اين بزرگان به نمايش در خواهد آمد. همچنين با پخش کليپي از درگذشتگان يکسال گذشته سينماي ايران ياد مي‌شود.
 
وي خاطرنشان کرد: علاوه بر اين، معرفي فيلم‌هاي سوداي سيمرغ، نگاه نو و فيلم‌هاي شرکت داده شده در جشنواره از برنامه هاي ديگر افتتاحيه خواهد بود که تصاويري از آن‌ها به نمايش گذاشته مي شود.
 
مدير ارتباطات و اطلاع‌رساني سي و سومين جشنواره فيلم فجر افزود: معرفي هيات‌هاي انتخاب و داوري و گزارشي از روند برگزاري جشنواره و اجراي موسيقي از ديگر بخش‌هاي افتتاحيه خواهد بود. 
 
ميکائيل‌زاده در پايان ابراز اميدواري کرد که با برگزاري هرچه بهتر مراسم افتتاحيه جشنواره فيلم فجر، به استقبال مناسبي از جشن‌هاي دهه فجر برويم سال نوي سينماي ايران را آغاز کنيم. 
 
براساس اين گزارش، کارگرداني مراسم افتتاحيه سي و سومين جشنواره فيلم فجر را محمد حميدي مقدم و طراحي صحنه آن را ملک جهان خزاعي بر عهده دارند.

**********************************
 
 
 
مجید مجیدی گفت: روز گذشته (سه شنبه هفتم بهمن‌ماه) قرار بود اینکار به اتمام برسد اما متاسفانه فرمت نهایی آماده نشد و این نسخه روز شنبه آماده می شود تا در یکی از روزهای جشنواره فیلم فجر امسال رونمایی شود.
 
مجیدی درباره نمایش «محمد رسول‌الله (ص)» اظهار کرد: پس از اولین نمایش فیلم محمد (ص) در ایران، برنامه ریزی شده است تا نسخه میکس صدای بین المللی آن را در اسفندماه برای نمایش های جهانی آماده شود. 
 
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها