صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«عصر یخبندان»، «ایران برگر» و «رخ دیوانه» پرمخاطب‌ترین‌های دو روز اول

فيلم هاي سينمايي رخ ديوانه، عصر يخبندان و كوچه بي نام در صدر آراي مردمي دومين روز از سي و سومين جشنواره فيلم فجر قرار گرفتند.

با شمارش ۲۰۷۲۲رای در روز دوم جشنواره فیلمهای برگزیده رخ دیوانه به کارگردانی ابوالحسن داوودی با میانگین امتیاز ۳/۲۳حائز رتبه نخست ، عصریخبندان به کارگردانی مصطفی کیایی با میانگین امتیاز ۳/۱۳ رتبه دوم ، کوچه بی نام به کارگردانی هاتف علیمردانی با میانگین امتیاز۳/۰۱ سومین رتبه را در اقبال تماشاگران به خود اختصاص داده اند.

محمدرضا فرجی درباره استقبال از سینماهای مردمی در جشنواره سی و سوم بیان کرد: استقبال مردم از فیلم‌ها بسیار خوب است و درصد اشغال صندلی‌های سانس‌های غروب و شب ۸۰ تا ۹۰ درصد است.

وی ادامه داد: سینماهای آزادی، استقلال، راگا، فرهنگ، فلسطین و ملت در روز اول بیشترین استقبال را داشتند که میانگین مخاطب آن‌ها به بیش از ۷۵ درصد در چهار سانس رسید. همچنین بیش از ۱۴ هزار نفر در روز نخست در سینماهای مردمی فیلم‌ها را تماشا کردند.

مدیر امور سینماهای جشنواره فجر درباره فیلم‌هایی که تاکنون به سانس فوق العاده رسیدند، بیان کرد: همانطور که اعلام شد در روز نخست «ایران برگر» در سینما فرهنگ و در روز دوم «عصر یخبندان» در سینما کورش به سانس فوق العاده رسید. علاوه بر این، در روز دوم در سایر سینماهای مردمی هم «عصر یخبندان» با ازدحام روبرو شد.

وی افزود: به طور کلی بیشترین استقبال از نگاه مردمی در دور روز اول به «عصر یخبندان»، «ایران برگر» و «رخ دیوانه» مربوط بود.

محمدرضا فرجی همچنین خاطرنشان کرد: سینمای «چارسو» در تقاطع خیابان جمهوری و حافظ یک سینمای مدرن است که همزمان با جشنواره فجر افتتاح شده و ظرفیت خوبی هم دارد که مخاطبان می‌‌توانند از این سینما نیز استفاده کنند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها