صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

گزارش نشست رسانه ای فیلم "شکاف" + عکس های هنرمندان این فیلم

نشست رسانه ای فیلم "شکاف" همینک دقایقی پیش در سالن سعدی برجی میلاد برگزار شد.

شکاف
نشست رسانه ای فیلم سینمایی "شکاف" همینک با حضور کیارش اسدی زاده (کارگردان)، علی سرتیپی و منیژه حکمت (تهیه کنندگان)، هانیه توسلی، بابک حمیدیان و سحر دولتشاهی (بازیگران) دقایقی پیش در برج میلاد برگزار شد و اجرای این نشست را محمد باغبانی بر عهده داشت.گزیده صحبت های این نشست را در ادامه بخوانید.

کیارش اسدی زاده: شب بسیار هیجان انگیزی بود. من از چنین اتفاقی برای فیلم قبلیم محروم بودم. ایده شکاف از همان وقتی شکل گرفت که من و همسرم تصمیم گرفتیم بچه دار شویم و دیدگاه های متفاوتی که درباره این موضوع دیدیم من را به فکر ساختن این فیلم انداخت و با یک زوجی آشنا شدم که برای فرزند دار شدن در اجبار قرار گرفتند.

منیژه حکمت: همانطور که میدانید من در این سالها فیلم های متفاوتی کار کردم. ژانر اجتماعی مسئولیت سازندگان را زیاد می کند و من به بچه های جوان بعد از خودم قائل هستم و برایم ارزشنمد هستند.به همین دلیل طی این سالها دنبال این بودم که کارهای جوانان را ببینم. کیارش بخش عمده ای از کار ساخت کلیپ های "شهر موشها" را بر عهده داشت و ساخت این فیلم از آنجا مطرح شد.

علی سرتیپی:این فیلم خیلی در ژانر کاری من نمیگنجید اما با توجه به شناختی که از کیارش داشتم قرار شد این فیلم را با هم بسازیم.

سحر دولتشاهی: من دمت طولانی با این فیلمنامه همراه بودم و شانسی که داشتم از ابتدا مد نظر کیارش بودم و با آمادگی وارد پروژه شدم و برایم تجربه لذت بخشی بود.

هانیه توسلی: در دورخوانی ها کمی تغییرات در فیلمنامه ایجاد شد و از اینکه اسدی زاده کارگردان منعطفی بود بسیار خوشم آمد.

بابک حمیدیان: ابتدا سلام عرض میکنم به آقای سعید راد. خیلی از بچه های گروه این فیلم در جلسه حضور ندارند ای کاش بشود آنها هم در این فضا صحبت کنند. من عاشق کار کردن با کارگردان های هم سن و سال خودم هستم چرا که از کنار آنها کار کردن درس کارگردانی یاد می گیرم.

کیارش اسدی زاده: سعی کردیم درباره مسائل پزشکی و ورزشی و قضایی که در فیلم مطرح شده تحقیقات کنیم و فیلمنامه را براساس آنها پیش ببریم.

هانیه توسلی: بچه های جوان کارگردان امروز در تئاتر و سینما بسیار خلاق تر هستند و جسارت بیشتری دارند و از این رو دوست دارم با جوانان کار کنم اما همچنان اولویتم فیلمنامه است.

کیارش اسدی زاده: من از فیلمبرداری این فیلم دفاع می کنم. ما با مجید گرجیان (فیلمبردار فیلم) بیشتر روی تصویر صحبت می کنیم تا گفتار. البته من قبول میکنم که نور های فیلم در سینمای برج میلاد کم بود. ولی من از سلیقه فیلمبرداری مجید گرجیان دفاع می کنم.در رابطه با تدوینگری هم من ادعای زیادی ندارم ولی حس میکنم اگر راش هایم را دست تدوینگر بدهم به نظرم نتیجه خوبی نخواهد داد. من سعی میکنم فیلم را تا حدودی تدوین شده بسازم.

منیژه حکمت: این یک فیلم با بودجه کم است و فقط با همکاری و همدلی این گروه افتاد.

کیارش اسدی زاده: موضوعی فیلم به خودی خود اینقدر بزرگ بود که باعث شد من دیگر سمت خورده پیرنگ نروم. تمامی لحظات فیلم برگرفته از دیده های ما در محیط واقعی است.
                

                                دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها