صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

روشنايي «لامپ 100» با محسن چاووشي

سرمايه‌گذار و يکي از تهيه‌کنندگان فيلم «لامپ 100» از خوانندگي محسن چاووشي براي اين فيلم با عنوان قطعه «بيد بي‌مجنون» خبر داد.

لامپ 100
 احسان دلاويز با اشاره به اکران فيلم «لامپ 100» گفت: اميدواريم اين فيلم با بهره‌گيري از صداي چاووشي و بازي متفاوت ساره بيات و محسن تنابنده به يکي از فيلم‌هاي موفق سال بدل شود. به گفته وي، محسن چاووشي ترانه‌اي را با نام «بيد بي‌مجنون» در اين فيلم خوانده است. بعد از «سنتوري»، «لامپ 100» دومين فيلمي است که ترانه آن را محسن چاووشي خوانده است.

سال گذشته‌، محسن چاووشي قرار بود خواننده تيتراژ فيلم چ ساخته ابراهيم حاتمي‌کيا باشد، اما به دليل اظهارات حاتمي‌کيا در نشست خبري فيلم چ که در اين رابطه گفته بود «فيلم بسته شده بود و پس از آن، آقاي چاووشي فيلم را ديدند. ايشان خيلي با چ ارتباط برقرار کرد و آن را دوست داشت و درنهايت هم قرار شد يک کار آزاد در اين‌باره انجام دهد نه براي تيتراژ.»، محسن چاووشي در صفحه شخصي خودش نوشت «به دليل طرح ادعاهايي سراسر وارونه و کذب درباره نحوه همکاري بنده با پروژه چ در نشست مطبوعاتي اين فيلم در جشنواره، بهتر است کماکان سنتوري اولين و آخرين تجربه سينمايي‌ام باشد.
«لامپ 100» اولين فيلم سينمايي سعيد آقاخاني در مقام کارگردان است که در سي و دومين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر به نمايش درآمد. محسن تنابنده، ساره بيات، مسعود کرامتي، حميد لولايي، پوريا پورسرخ، رضارويگري، جمال اجلالي، مهرداد صديقيان و مهران غفوريان بازيگران اين فيلم سينمايي هستند. اين فيلم داستان مردي است که با معضل اعتياد مواجه بوده و در شرايطي قرار مي گيرد که تصميم به مبارزه با مواد‌مخدر مي‌گيرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها