صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینما فرهنگ به گروه هنر و تجربه پیوست

در مراسم اختتامیه سی‎وسومین جشنواره فیلم فجر حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، سالن شماره دو سینما فرهنگ را به بخش هنر و تجربه هدیه کرد.

ayoobi
حجت‌الله ایوبی پس از اهدای جوایز بخش هنر و تجربه طی سخنانی با اشاره به عملکرد گروه هنر و تجربه گفت: «خوشحالم که هنر و تجربه در شش ماه به نتیجه رسید که امروز اثر آن را در جشنواره مشاهده می‌کنیم.»
ایشان در ادامه تاکید کرد:« آقای کیارستمی قطعا می‎خواستند برای حمایت از بخش هنر و تجربه به اختتامیه بیایند اما برای شان مشکلی پیش آمد و این مهم میسر نشد.» او سپس هدیه‎ای را به این گروه سینمایی تقدیم کرد:« از فردا سالن شماره دو سینمای فرهنگ را به گروه سینمای هنر و تجربه تقدیم می‎کنم.»
ایوبی سپس با اشاره به تلاش سینماگران در یکسال گذشته اظهار کرد: «به رغم تمام تنگدستی‎ها و بی‎پولی‎ها، سینماگران هر آنچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و امروز با اخلاص جشنواره سی‎و سوم را به پایان رساندند. تشکر می‎کنم از سینماگران که با سختی در یک سال گذشته فیلم ساختند و تشکر می‎کنم از دست اندرکاران جشنواره فجر، آقای رضاداد و مدیران جشنواره و سازمان سینمایی. هم‎چنین از اصحاب رسانه تشکر می‎کنم که کمتر دیده می‎شوند اما خیلی زحمت می‎کشند تا جشنواره و تلاش سینماگران دیده شود.»
او سپس از نویسندگان سینمایی درخواست کرد: «هم‎چنین باید از همه کسانی که بولتن نوشتند و از شنبه مطالب‎شان در دسترس است، تشکر کنم. امیدوارم دوستان اگر نقد می‎کنند، کتاب می‎نویسند، یا بولتن می‎نویسند، درست بنویسند. از این فیلم ها و سینماگران بهتر در کجای دنیا می‎توان سراغ گرفت؟ خودمان را مامور به نگران کردن دیگران نکنیم.»
رییس سازمان سینمایی سپس با اشاره به شرایط فیلم‎سازی در سال آینده گفت: «امسال کم پولی و بی‎پولی بود و سال دیگر هم معلوم نیست وضع بهتر باشد اما امیدوارم با هوش و تلاش سینماگران، سال ۹۴ با حضور پیشکسوتان و جوانان مستعد، سال درخشانی برای سینما باشند.»
ایوبی در پایان سخنانش تاکید کرد: «در راه آمدن به مراسم، خیلی‎ها تماس گرفتند و پرسیدند بعد از جشنواره فیلم فجر چه می‎کنیم. گفتم خدمتی بالاتر از سینما ندارم که انجام بدهم. گفتم اهل استعفا دادن نیستم و اگر صد بار هم استعفا بدهم، آقای جنتی نمی‎پذیرند.» 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها