صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«دلم می خواد» فرمان آرا گزینه اکران نوروزی

برنامه اکران فیلم سینمایی «دلم می خواد» به کارگردانی بهمن فرمان آرا به زودی مشخص می‌شود.

دلم میخواد
طی چند روز آینده برنامه اکران آخرین ساخته سینمایی بهمن فرمان‌آرا با نام «دلم می‌خواد» به تهیه‌کنندگی علی تقی‌پور مشخص می شود.

با توجه به اینکه «دلم می‌خواد» فضای شاد و مفرحی دارد، این امکان وجود دارد که یکی از گزینه های اصلی اکران نوروزی به شمار رود.

بهمن فرمان آرا بعد از گذشت نزدیک به 9 سال فیلم سینمایی «دلم می خواد» را ساخته است. این فیلم اولین سه گانه «زندگی» است که فرمان آرا قصد ساخت آن را دارد.

«دلم می‌خواد» با فيلمنامه ای از اميد سهرابی، داستان مردی است که در شهری زندگی می کند که اغلب مردمش افسرده و ناراحت هستند. او بر اثر اتفاقی دچار مشکلی می‌شود. مشکل این گونه است که گاهی موسیقی خاصی به ذهنش متبادر می شود و او را مجبور به حرکات موزون می کند و این اتفاق ناخودآگاه، مشکلات خاصی برایش به وجود می آورد.

در این فیلم بازیگرانی چون رضا كيانيان، مهناز افشار، محمدرضا گلزار، رويا نونهالی، صابر ابر، علي سرابی، رضا بهبودی، ندا مقصودی، پيام دهكردی، بهناز جعفری، سحر دولتشاهی، آرمينه زيتون‌چيان، فرزين صابونی، احمد ساعتچيان و مريم بوبانی حضور دارند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها