صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پخش «من دیه‌گو مارادونا هستم» به رسانه فیملسازان رسید/ تلاش برای اکران نوروزی فیلم توکلی

مدیرعامل موسسه رسانه فیلمسازان از عقد قرارداد پخش فیلم سینمایی «من دیه‌گو مارادونا هستم» ساخته بهرام توکلی با این موسسه و تلاش برای اکران نوروزی این فیلم خبر داد.

من دیه گو مارادونا هستم
حبیب اسماعیلی مدیرعامل موسسه رسانه فیلمسازان  با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با توافقاتی که با جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «من دیه گو مارادونا هستم» صروت گرفته است قرارداد پخش این فیلم با موسسه «رسانه فیلمسازان مولود» منعقد شده است.

اسماعیلی تصریح کرد: همچنین پخش چند فیلم دیگر را نیز در برنامه داریم که هنوز به طور قطعی مشخص نیست.

وی افزود: در حال حاضر در حال رایزنی با شورای صنفی نمایش برای اکران این فیلم در ایام نوروز هستیم و با توجه به موضوعی که این فیلم دارد فکر می‌کنم بتواند از اکران نوروز بهره‌مند شود اما تا زمان اعلام قطعی از سوی شورای صنفی نمایش هنوز زمان دقیق اکران «من دیه گو مارادونا هستم» مشخص نیست.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «من دیه گو مارادونا هستم» ششمین فیلم بهرام توکلی است که تهیه کنندگی آن را جواد نوروزبیگی بر عهده دارد.

گلاب آدینه، سعید آقاخانی، ویشکا آسایش، هومن سیدی، جمشید هاشم پور، بابک حمیدیان، صابر ابر، پانته آ پناهی ها، مهسا علافر، علی استادی، سارا بهرامی، سهی بانو ذوالقدر، میثاق زارع، محمد کارت، سجاد تابش در «من دیه گو مارادونا هستم» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان «من دیه گو مارادونا هستم» آمده است: تو می دونی من از چیه مارادونا خوشم میاد؟ از اینکه تو زندگیش هیچوقت واقعیت و رویا براش مرز نداشت، وقتی بازی می کرد با همه وجودش بازی می کرد، پرواز می کرد، بازی نمی کرد، وقتی معتاد شد یه کوه کوکائین می ریخت جلوش د بکش همه چیز و تا تهش می رفت، خودشو لوس نمی کرد… همه اش برای این بود که واقعیت و رویا براش مرز نداشت، اگه هم داشت اون نمی تونست مرزشونو تشخیص بده.

 بهرام توکلی در سی و سومین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین کارگردانی برای این اثر سینمایی شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها