صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

حبیب کاوش : اكران تك نوبتی از سینماها حذف شد

 حبیب الله كاوش درباره تغییرات آیین نامه شورای صنفی اكران افزود: اكران تك نوبت یا چرخشی بر اساس اساسنامه جدید شورای صنفی نمایش فیلم حذف شده است و در عین حال قرارداد پخش كنندگان با تهیه كنندگان و سینماداران نیز از این پس در شورای صنفی نمایش فیلم ثبت خواهد شد.

وی تاكید كرد: درباره ادامه اكران فیلم های سینمایی در گروه مخاطب خاص، تصمیمی اتخاذ نشده است و معتقدم ادامه این طرح موجب می شود فیلم های سینمایی كه سال ها پشت اكران مانده اند به نمایش عمومی برسند.

كاوش درباره ویژگی های آثار سینمایی برای اكران در ایام عید نوروز یادآور شد: آثاری كه در این ایام به اكران عمومی می رسند، باید فیلم هایی با فضای شاد و مفرح برای مخاطب باشند و در عین حال تنوع باید در چیدمان فیلم های سینمایی در عید نوروز در نظر گرفته شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش فیلم گفت: فیلم های سینمایی اكران نوروز در عین با كیفیت بودن، باید قابلیت برقراری ارتباط موثر با مخاطب و نیز بضاعت اكران در ایام نوروز را داشته باشند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها