صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کارت دعوت عجیب برای فیلمبردار محمد (ص)

مجید مجیدی با بیان اینکه حضور ویتوریو استورارو؛ فیلمبردار مطرح جهان در این اثر از برکات و نگاه ویژه حضرت محمد (ص) است، گفت: زمانی که برای کار از وی دعوت کردیم گمان نمی‌کردیم قبول کند ولی بعد از پست الکترونیکی که برای استورارو فرستادیم، در مدت زمان سه روز جواب ما را داد و در جواب نوشته بود که بسیار سبب افتخار اوست که در پروژه‌ای همکاری داشته باشد که به نام مقدس حضرت محمد (ص) بهترین خلق آدم مزین است.

کارگردان فیلم سینمایی محمد رسول‌الله (ص) گفت: برای من نیز جای تعجب داشت لذا پرسیدم که نگاه وی به حضرت چگونه است و چرا این کار را پذیرفتید؟ استورارو در جواب گفت «فکر کنید من دعوت شده‌ام»، بنده نیز گفتم ‌شک ندارم که شما دعوت شده‌اید، فقط کارت دعوت چگونه به دست شما رسیده است؟ مجیدی افزود: ویتوریو استورارو گفت که چند ماهی است در یک پروژه تاریخ اسلام در الجزایر مشغول به کار است که بسیار شیفته و مجذوب شخصیت حضرت محمد (ص) شده است و دریافت این ایمیل برایش باورنکردنی بوده است.

مجیدی اظهار کرد: راستش کارت دعوت وی بر‌می‌گردد به زمانی که برای تحقیق پروژه فیلم سینمایی محمد رسول‌الله (ص) به سفر حج رفته بودم، در مدینه منوره از حضرت خواستم که اگر صلاح می‌داند ویتوریو استورارو در کار ما حضور داشته باشد و حضرت محمد (ص) این کارت دعوت یا خواسته را اجابت کرد زیرا پیامبر مهربانی‌ها خود نگهدار این اثر بوده و هستند.  

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها