صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز اکران «ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه» از امروز در گروه آزاد

سخنگوی شورای صنفی نمایش از آغاز اکران فیلم سینمایی «ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان از فردا در گروه آزاد خبر داد.

ارسال
غلامرضا فرجی  درباره آخرین مصوبات جلسه عصر امروز شورا اظهار داشت: در جلسه امروز قرارداد اکران فیلم سینمایی «ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه» ساخته ابراهیم ابراهیمیان منعقد شد و این فیلم از امروز (پنجشنبه 30 بهمن ماه) در گروه آزاد اکران خود را آغاز خواهد کرد.

این فیلم داستان زن و مردی است که به واسطه یک آگهی در یک روزنامه در خانه پیرمردی مشغول به کار می‌شوند که در این خانه قدیمی حوادثی رخ می‌دهد و داستان بر پایه این حوادث و البته رابطه میان زن و مرد جوان فیلم شکل می‌گیرد.

صابر ابر، نازنین بیاتی، پریوش نظریه، خسرو بامداد، رابعه مدنی، نقی سیف‌جمالی و سورن مناچکانیان در «ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و بازی صابر ابر، نازنین بیاتی و پریوش نظریه در بخش نگاه نو سی و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمده است و از بهمن سال 92 تا کنون در صف اکران قرار داشته تا اینکه طبق مصوبه شورای صنفی نمایش از فردا در سینماهای کشور اکران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها