صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«نهنگ عنبر» گزینه جدید اکران نوروز 94

فیلم سینمایی «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم نیز به لیست گزینه های اکران نوروزی سال ۹۴ پیوست.

نهنگ عنبر
با نزدیک شدن به پایان سال و اکران نوروزی سال ۹۴، بسیاری از فیلم های سینمایی درخواست حضور در اکران نوروزی را به شورای صنفی نمایش ارائه کرده اند. تا امروز فیلم هایی چون «من دیه گو مارادونا هستم» به کارگردانی بهرام توکلی، «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی، «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان و «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داوودی در لیست متقضیان اکران نوروزی قرار گرفته اند.

در این میان «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم نیز می تواند از جمله گزینه های اکران نوروزی باشد چون کارگردان و تهیه کننده این فیلم نیز به شورای صنفی نمایش برای اکران نوروزی درخواست داده اند.

در خلاصه قصه فیلم آمده است: ارژنگ صنوبر (رضا عطاران) مردی پنجاه ساله است که همراهش می شویم تا تجربه های متفاوت و پیچیده اش از عشق و مصائبی را که در زندگی دچارش می‌شود برایمان بازگو کند.

فيلم سينمايی «نهنگ عنبر» با بازی رضا عطاران، مهناز افشار، ويشكا آسايش، رضا ناجی، نادر سليمانی، حسين سليمانی، اميرحسين رستمی، نيما راد، ايليا كيوان، امير حسين شام بياتی و با حضور افتخاری هانيه توسلی فيلمی پر بازيگر به شمار می آيد

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها