صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

کدام فیلم‌ها اکران 90 را به پایان خواهند رساند

اکران عمومی سینماهای کشور در حالی این روزها شاهد روی پرده رفتن فیلم‌های جدیدی است که به نظر می‌رسد در جلسه دوشنبه هفته آینده شورای صنفی نمایش پرونده فیلم‌های اکران سال 90 بسته خواهد شد.‌

قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر فیلم‌هایی نظیر پاریس تا پاریس، پرنده باز و به هدف شلیک کن البته در سکوت خبری کاملی روی پرده رفتند و در روزهای اخیر نیز شاهد اکران فیلم‌هایی نظیر قبرستان غیرانتفاعی،کنسرت روی آب و شب هستیم که البته با توجه به گونه این فیلم‌ها به نظر میرسد هیچ کدام نتوانند تا پایان سال روی پرده باقی بمانند.
بدین ترتیب با توجه به این که معیار تغییر فیلم‌ها پائین آمدن کف فروش است و از طرفی هنوز تعداد زیادی فیلم نیز در صف اکران سال 90 به‌خصوص در گروه قدس باقی مانده‌اند به نظر می‌رسد جلسه روز دوشنبه هفته آینده شورای صنفی نمایش چهره اکران سینماها تا پایان سال 1390 را مشخص خواهد کرد.
همچنین با توجه به این که از مجموع 32 فیلم حاضر در بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره فیلم فجر 22 فیلم پروانه نمایش دائمی دارند و از این بین 14 فیلم خواستار اکران نوروزی شده‌اند، در این جلسه تصمیم‌گیری‌های مقدماتی در خصوص اکران نوروزی نیز صورت خواهد گرفت.
طبق شنیده‌ها فیلم‌هایی نظیر خوایم می‌آد،ضد گلوله،تهران 1500،پل چوبی،برف روی کاج‌ها،من همسرش هستم،زندگی خصوصی و ... از بیشترین شانس برای اکران نوروزی برخوردار هستند. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها