صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«مجرد چهل ساله» در آستانه یک و نیم میلیارد فروش/«لامپ 100» در تهران 200 میلیونی شد

فیلم سینمایی «لامپ 100» ساخته سعید آقاخانی روز چهارشنبه 6 اسفندماه به فروش 12 میلیون تومانی دست یافت و همچنین «مجرد چهل ساله» شاهین باباپور به فروشی بالغ بر 1 میلیارد 370 میلیون تومان رسیده است.

مجرد 40 ساله
در آخرین هفته های سال 93 فیلمهایی که روی پرده سینماهای کشور قرار دارند آرام آرام جای خود را به فیلمهای اکران نوروزی خواهند داد اما فروش آنها با توجه به واگذاری سینمای سرگروه به دیگر فیلمها همچنان ادامه دارد.

 فیلم سینمایی «لامپ 100» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی محسن محسنی نسب شب گذشته با در اختیار داشتن 20 سینما در تهران به فروش 12 میلیون تومانی رسیده است اما مجموع فروش این فیلم هنوز مشخص نیست و این آمار صرفا تا پایان روز چهارشنبه 6 اسفندماه است.

حبیب اسماعیلی مدیر عامل موسسه «رسانه فیلمسازان مولود»  گیشه فیلم سینمایی «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» ساخته ابراهیم ابراهیمیان را تا پایان روز پنجشنبه 7 اسفندماه 22 میلیون تومان در تهران اعلام کرد و افزود: اکران شهرستان های این فیلم از هفته آینده آغاز خواهد شد.

همچنین فیلم سینمایی «مجرد چهل ساله» ساخته شاهین باباپور که همچنان سرگروهی سینما قدس را در اختیار دارد به فروش 1 میلیارد و 370 میلیون تومانی رسیده است.

تهیه کننده این فیلم را سیدمحسن جاهد بر عهده دارد و در حال حاضر نیز «مجرد چهل ساله» با 50 سالن سینما در تهران در حال اکران است.

بر همین اساس فیلم سینمایی «ملبورن» به کارگردانی نیما جاویدی هم با توجه به اینکه مدست هاس سرگروهی سینما آفریقا را واگذار کرده است اما همچنان اکران خود را با 7 سالن سینما در تهران ادامه می‌دهد و همین امر باعث شده تا گیشه این فیلم تا پایان روز پنجشنبه 7 اسفندماه به 1 میلیارد و 250 میلیون تومان برسد.

کلیه آثار سینمایی در حال اکران در سینماهای کشور تا زمان اعلام رسمی فیلم‌های اکران نوروز 94 از سوی شورای صنفی نمایش می‌توانند اکران خود را ادامه دهند و پس از مشخص شدن نهایی فیلم‌های اکران نوروز سرگروه های خود را به جدیدترین آثار سینمایی ایران واگذار خواهند کرد.

در حال حاضر مجموع فیلم‌هایی که در روی پرده سینماها رفته‌اند به هیچ عنوان فروش رضایت‌بخشی ندارند و شاید آغاز اکران زود هنگام فیلم‌های نوروزی مانند سال قبل بتواند یخ اکران را آب کند.

ساسان سالور تهیه کننده فیلم سینمایی «تمشک» نیز در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس فروش این فیلم را طی مدت یک هفته 130 میلیون تومان تا پایان روز پنجشنبه 7 اسفندماه اعلام کرد.

«تمشک» اکران خود را از 23 بهمن ماه به سرگروهی سینما فرهنگ آغاز کرده و به دلیل نمایش ویژه فیلم سینمایی «محمد) (ص) در روزهای 24 و 25 بهمن ماه سینمای سرگروه خود را در اختیار نداشته است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها