صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

محسن چاوشی: چرا برای «لامپ صد» خواندم و برای «چ» نه

این روزها فیلم لامپ صد با صدای محسن چاوشی و بازی محسن تنابنده، فراتر از انتظارات می فروشد. با وجود اینکه اسفند، فصل خوبی برای اکران نیست و فیلم لامپ صد هم درباره اعتیاد است، اما هنرنمایی دو محسن باعث شده تا اولین ساخته سعید آقاخانی با استقبال مردم و رسانه ها رو به رو شود. چاوشی که بخش مهمی از تبلیغات فیلم روی اسم او می چرخد، برای این فیلم قطعه ای خوانده به نام ” بید بی مجنون”. خود چاوشی آهنگساز این قطعه است، حسین صفا ترانه اش را سروده و بهنود فدوی هم تنظیم کننده آن است. محسن چاوشی درباره قبول اجرای دومین ترانه تیتراژ سینمایی اش پس از سنتوری گفت:” فارغ از مباحث کیفی و فروش فیلم، دلیل اصلی ام برای پذیرش این پیشنهاد این بود که بتوانم حداقل یک نَفَر را از دام این بلای خانمانسوز و ویرانگر که متاسفانه این روزها در جامعه ما نمود بیشتری هم پیدا کرده، نجات دهم. قصدم این بود که تلنگری بزنم به گرفتاران اعتیاد و آنها را به خود واقعی شان ارجاع دهم.”

جالب اینکه چند روز پیش از اعلام پیشنهاد تهیه کننده لامپ صد به چاوشی، سازندگان فیلم “چ” و یکی دو فیلم دیگر هم از چاوشی خواسته بودند تا برای فیلمشان ترانه تیتراژ بخواند که او نهایتا فقط به “لامپ صد” چراغ سبز نشان داد. هواداران چاوشی منتظر بودند تا همزمان با اکران فیلم یا پس از آن، قطعه ” بید مجنون” را بشنوند، اما ظاهرا تهیه کننده فیلم ” لامپ صد” قصد دارد این قطعه را به شکل رسمی در قالب دی وی دی فیلم که در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد، منتشر کند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها