صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فقط تا شنبه شب فرصت دارید: بهترین‌های سینمای ایران در سال 93 را انتخاب کنید + جوایز ویژه

نظرسنجی انتخاب بهترین‌های سینمای کشور در سال 93 با نظر کاربران و اعضای سینماتیکت برگزار می‌شود.

سینماها
پس از کسب جایزه بهترین سایت سینمایی در جشنواره وب، همانطور که وعده داده بودیم تلاش کردیم طرح ها و برنامه های جدیدی برای کاربران سینماتیکت داشته باشیم و در همین راستا تصمیم گرفتیم با توجه به نظر کاربران سایت که در طول سال فیلم ها را تماشا کرده‌اند، بهترین ها را انتخاب کنیم.

در این نظرسنجی دو مرحله‌ای که با انتخاب کاربران و همراهان همیشگی سایت انجام می‌شود، فیلم برگزیده سال 93 سینمای ایران به همراه بهترین بازیگر مرد و زن انتخاب خواهند شد.

در مرحله اول تمامی کاربران سایت می توانند انتخاب های خود در سه بخش بهترین فیلم
، بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن را در بخش نظرات - زیر همین خبر - درج کنند. با توجه به نظرات شما در مرحله اول، در هر بخش 10 انتخاب، به مرحله دوم راه پیدا می‌کنند.
توضیحات مربوط به نحوه شرکت در مرحله دوم که به صورت مسابقه و به همراه جوایز نفیس و در قالب ویژه نامه نوروزی سینماتیکت برگزار خواهد شد 
به زودی به اطلاع شما خواهد رسید.

* لطفا در هر بخش حداکثر 5 انتخاب را ذکر نمایید.


مشاهده لیست فیلم های اکران شده در سال 93مهلت شرکت در نظرسنجی به پایان رسید و نظرات رسیده بعد از این محاسبه نخواهند شد. اسامی راه یافتگان در هر 3 بخش به دور بعد به زودی اعلام خواهد شد.


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها