صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

نمایش و تحلیل روان پژوهانه‌ی فیلم «تمشک» در پردیس کورش

نمایش و تحلیل روان پژوهانه ی فیلم تمشک با حضور پدید آورندگان هنری فیلم و متخصصان حوزه ی روان پژوهی، روز جمعه 15 اسفندماه در پردیس سینمایی کورش برگزار می شود.

هنر بازتاب تجربه‌های روانی انسان است ، تجربه هایی که با زبانی خلاقانه تجلی می‌یابند.نماد پردازی‌های هنرهای شش گانه در هنر هفتم به گونه ای ژرف‌ و اثر بخش ، با روان انسان در پیوند قرار می‌گیرد، از ضمیر ناآگاه تا ضمیرآگاه را در می نوردد و افق‌های نوینی را در پیش دیدگان انسان می‌گشاید.از این رو رمزگشایی ابعاد نهفته‌ی فیلم که خاستگاهی ناآگاه دارند، نیازمند نگاهی روان‌کاوانه و روان‌شناسانه اند.
با چنین دغدغه‌ای مرکز خدمات روان شناسی سیاووشان فیلم‌های در خور تأمل ایرانی و خارجی را از چشم‌اندازهای روان کاوی و روان شناسی برای شناخت عمیق‌تر و کیفی‌تر آنها تحلیل و تبیین می نماید.
در این سلسله نشست‌ها، برای زمستان93 فیلم تامل برانگیز " تمشک " درنظر گرفته شده است تا با با حضور پدیدآورندگان هنری فیلم ازجمله آقایان سامان سالور، ساسان سالور، سرکار خانم سمیرا حسن پور و نیز متخصصان روان پژوه، مورد تحلیل روان کاوی و روان شناسی قرار گیرد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها