صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اولین آمار فروش فیلم های نوروزی/ «استراحت مطلق» پس از 3 روز 70 میلیونی شد، فروش بیش از 35 میلیونی «رخ دیوانه» و «ایران برگر» در دو روز اول

دو فیلم «رخ دیوانه» و «ایران برگر» در دو روز ابتدایی اکران خود به فروش حدود 40 میلیون تومانی دست یافتند.

ایران برگر
در حالی که تنها دو روز از آغاز اکران فیلم‌های نوروزی در سینماها می‌گذرد و هنوز سینماهای پنج فیلم نوروزی تکمیل نشده است،‌ آمار اولیه‌ای از سوی پخش‌کنندگان دو فیلم «رخ دیوانه» و «ایران برگر» اعلام شد.

محمد شایسته از مسئولان دفتر پخش هدایت‌فیلم درباره میزان فروش فیلم «رخ دیوانه» که به عنوان بهترین فیلم جشنواره سی‌و‌سوم فیلم فجر انتخاب شد،‌گفت: این فیلم در روز چهارشنبه،‌20 اسفندماه، 15 میلیون و پنجشنبه هم 23 میلیون تومان فروش داشت.

او با اشاره به اینکه فعلا 20 سالن اکران «رخ دیوانه» را آغاز کرده‌اند،‌ تاکید کرد: هنوز تعداد سینماهای نمایش دهنده این فیلم کامل نشده و در روزهای آینده با اضافه شدن سالن‌های دیگر آمار دقیق‌تری را می‌توان ارائه کرد.

«رخ دیوانه» که سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره و نیز سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را در جشنواره کسب کرد،‌ توسط ابوالحسن داودی کارگردانی شده و طناز طباطبایی، صابر ابر، ساعد سهیلی، نازنین بیاتی، امیر جدیدی، سحر هاشمی، رضا آحادی، فرنوش آل احمد ، بیژن امکانیان، گوهر خیراندیش و امیرمحمد زند در آن بازی کرده‌اند.

همچنین امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران نیز آمار فیلم «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی را به دلیل دیر رسیدن هارد فیلم‌ها به سینماها کامل ندانست و افزود: با این حال در روز اولین روز نمایش این فیلم در چند سینما 12 میلیون و 500 هزار تومان فروش داشتیم و روز 21 اسفند هم در 22 سینمای تهران 27 فروش میلیون تومانی حاصل شد.

او گفت: درتهران چند سینما را به علت مسائل فنی در اختیار نداشتیم و اکران شهرستان‌ها نیز از شنبه، 23 اسفند آغاز می‌شود.

در این فیلم که جعفری جوزانی را پس از سالها دوباره به سینما آورده است، علی نصیریان، محسن تنابنده، احمد مهران فر، حمید گودرزی، هادی کاظمی، سحر جعفری جوزانی، نیوشا ضیغمی، شهره لرستانی، گوهر خیراندیش، محمدرضا هدایتی، فریبا متخصص، فتح‌الله جعفری جوزانی و ... بازی کرده‌اند.


اولین آمار فروش فیلم کاهانی:

فیلم «استراحت مطلق» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی  در تهران به فروش 71 میلیون تومان دست پیدا کرد.

 

سعید خانی مجری طرح این فیلم  با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه مراحل اداری اکران فیلم طولانی شد، در روز چهارشنبه فقط چهار سالن داشتیم و اکران اصلی فیلم از پنج‌شنبه با 17 سینما آغاز شد و با توجه به اینکه سینما «فرهنگ» را نیز در اختیار نداریم، خوشبختانه استقبال خوبی از فیلم صورت گرفته است.

 

وی ادامه داد: از چهارشنبه آینده تعداد سینماها در تهران به 22 خواهد رسید و اکران شهرستان‌ها هم از امروز شنبه در مشهد و اصفهان آغاز می‌شود و تا آخر هفته نیز 10 شهر دیگر اضافه خواهد شد.

 

خانی درباره تبلیغات فیلم نیز اظهار کرد: تبلیغات محیطی از فردا آغاز می‌شود و برای تبلیغات تلویزیونی نیز منتظر جواب هستیم.

 

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها