صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تقدیر انجمن سینماداران از سینما شهر و محمدرضا فرجی

دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران از موسسه سینما شهر و مدیر کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی برای معرفی سینمادارن برتر و بهترین مخاطبان سینما تقدیر کردند.

1
 در مراسم جشن آغاز اکران نوروزی سال 94 برترین مخاطبان سینما و همچنین بهترین مدیران سالن‌های سینما و سینماداران تقدیر شدند.
محمدرضا صابری دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران با انتشار متنی از مجید مسچی مدیر عامل موسسه سینما شهر و محمدرضا فرجی مدیر کل نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی برای انجام این تقدیر تشکر کردند.
متن پیام تشکر محمد رضا صابری بدین شرح است:
سینما با مخاطب زنده است
سینما برای ارتباط با مخاطب به سالنهای نمایش احتیاج دارد و سالنهای نمایش نیز به مخاطب نیاز دارند و بارها این جمله را شنیده ایم که سینما با مخاطب زنده است اما تاکنون هیچ فردی بصورت عملی به این دو عنصر اساسی در سینما توجه لازم را نشان نداده است و هیچگاه هیچ تقدیر خوبی از مخاطبان سینما و سالنهای سینمایی صورت نگرفته بود.
اقدام تحسین بر انگیز موسسه سینما شهر در جشن آغاز اکران نوروزی سال 94 و تجلیل از مخاطبان برتر سال 93 و همچنین مدیر کل محترم نظارت و ارزشیابی در معرفی سالنهای سینما و مدیران سینمایی برتر گام مهمی در نشان دادن اهمیت این دو بخش نادیده گرفته شده در سینما است. انجمن سینمادارن با تقدیر از این حرکت موسسه سینما شهر و مدیر کل محترم نظارت و ارزشیابی امیدوار است تا این گونه مراسمها و توجه به ضلع اصلی سینمای ایران در آینده نیز ادامه داشته باشد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها