صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

افتتاح سینمای چهار سالنه پرشین مهر کرج با فیلم‌های نوروزی

پردیس سینمایی پرشین مهر شهر کرج که هفته آینده افتتاح خواهد شد به اکران فیلم‌های روز سینمای ایران و فیلم‌های سینمای هنر و تجربه خواهد پرداخت.

پرشین مهر
 رخ دیوانه ،طعم شیرین خیال ،استراحت مطلق ،ایران برگر و فیلمهای هنر و تجربه قرار است در این پردیس اکران شوند.طراحی نمای بیرونی این پردیس سینمایی الهام گرفته از حلقه ونگاتیوفیلمهای سینمایی است. براساس این گزارش،ساخت پردیس سینمایی پرشین مهر شهر کرج  از سال 86 آغاز شده است .این پردیس دارای چهار سالن به ظرفیت 600صندلی است به طوری که دو سالن آن دارای 200صندلی و دوسالن دیگر دارای 100صندلی است.

پردیس سینمایی پرشین  مهرشهر کرج که متعلق به بخش خصوصی است دارای پارکینگ مجرا و طبقات تجاری و رفاهی ودوسالن پذیرایی است . این پردیس سینمایی قرار است همزمان با اکران نوروزی به ناوگان سینمای کشور بپیوندد و نسبت به اکران فیلمهای روز سینمای ایران و 3سانس سینمای هنر وتجربه اقدام خواهد نمود.این پردیس سینمایی چهار سالنه با حمایت موسسه سینما شهر تجهیزات سینمایی خود را تامین نموده است و پیش بینی می شود که با آغاز به کار این پردیس سینمایی ،جزو پرفروشترین سینماهای کشور شود.

سید مصطفی هاشمی مدیر پردیس سینمایی پرشین با اشاره به اینکه شهر کرج یکی از پایگاههای  مهم فرهنگی و هنری کشور است گفت:گروه هنر و تجربه با توجه به اینکه مدت کمی فعالیت خود را شروع کرده است ولی قشر جوان وهنرمندان و نسل جوان استقبال خوبی از این گروه کرده اند .او افزود:بسیاری از مخاطبان درشهر کرج و استان البرز تشنه تماشای آثار هنر و تجربه هستند و با توجه به جمعیت 2میلیون وسیصد هزار نفری استان البرز انتظار استقبال خوبی از فیلمهای گروه هنر و تجربه می‌رود. با توجه به اینکه در گذشته مردم مهرشهر برای تماشای فیلمهای سینما به چند سینمای معدود شهر کرج می‌رفتند هم اکنون با افتتاح پردیس پرشین مهرشهر کرج امکان بسیار خوبی برای تماشای آثار سینمایی برای آنها به وجود آمده است اکثر جوانان علاقه مند سینما پی گیر این موضوع هستند که چه زمانی فیلمهای سینمای ایران  گروه هنر وتجربه اکران خواهد شد.

او با اشاره به امکانات این پردیس سینمایی گفت:طراحی وچیدمان صندلی های این پردیس سینمایی به گونه‌ای است که تماشاگر احساس راحتی بیشتری می‌کند.در برخی سینماها به خاطر نوع چیدمان و جانمایی ،باعث استقبال کم مخاطبان شده بود.هم اکنون راهروهای این سینما عریض تر شده وبه صندلی های روز سینمای جهان که توسط تولید کنندگان داخلی تولید شده  مجهر شده است . او پیش بینی کرد که علاوه برجوانان و قشر دانشجو وفرهیخته ،خانواده ها نیز از این پردیس سینمایی استقبال کنند. مدیر این پردیس سینمایی در ادامه گفت:یکی از ویزگی این پردیس سینمایی،طراحی نمای بیرونی این پردیس سینمایی الهام گرفته از حلقه و نگاتیو فیلمهای سینمایی است و این تنها پردیس سینمایی است که تماشاگر با دیدن نمای بیرون آن به هویت سینمایی این مجمتع چند منظوره پی خواهد بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها