صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«ایران برگر» در کل کشور 350 میلیونی شد

فیلم‌سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری‌جوزانی که همچنان تیزرهای آن از تلویزیون پخش نمی‌شود به فروش 350 میلیون تومانی رسید.

ایران برگر

علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران ضمن اعلام آمار فروش «ایران برگر» به عنوان پرفروشترین فیلم اکران نوروزی گفت:امسال تیزرهای فیلم‌های اکران نوروزی به روال سال قبل به خوبی و مناسب از تلویزیون پخش نمی‌شود و برخی فیلم‌ها از جمله ایران برگر که اصلا تیزرهای آن پخش نشده است بنابراین خیلی از مردم مطلع نیستند که چه فیلم‌های در سینما اکران شده است و اصلا نمی‌دانند،آیا سینماها باز هستند!

وی با اشاره به شرایط مطرح شده برای اکران نوروزی ادامه داد:با توجه به این شرایط نسبت به اکران نوروزی سال قبل، رکودی در گیشه سینماها وجود دارد ولی امیدواریم از نیمه دوم تعطیلات و با به پایان رسیدن آن،فروش فیلم‌ها رونق بگیرد. 

این پخش‌کننده همچنین علاوه بر محدودیت‌های پخش تیزرهای تلویزیونی برای برخی فیلم‌ها از گرانی تیزرها و همچنین تبلیغات محیط پرهزینه برای سینما گلایه کرد که منجر شده است،فیلم‌ها به خوبی تبلیغات نشوند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها