صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینما «قلهک» افتتاح شد/ معادی: ساداتیان با نمایش «برف روی کاج‌ها» کار بزرگی انجام داد

سینما «قلهک» با مدیریت سید جمال ساداتیان روز گذشته با اکران فیلم سینمایی «برف روی کاج ها» افتتاح شد.

-
 به گزارش خبرنگار سینماپرس، در ابتدای این اکران که به همت پیمان معادی به نفع بنیاد کودک برگزار شده بود سه نفر از کودکان تحت پوشش این بنیاد با شاخه گل از پیمان معادی تقدیر کردند.

علاوه بر پیمان معادی، سید جمال ساداتیان، مهناز افشار، ویشکا آسایش، زانیار خسروی و بهاره رهنما در این مراسم حضور داشتند.

معادی با ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم گفت: آقای ساداتیان با پذیرفتن درخواست من برای افتتاح سینما با اکران فیلم «برف روی کاج ها» کار بزرگی انجام دادند چرا که اکران فیلمی که هنوز اکران عمومی نشده است ریسک هایی را همراه دارد .

وی ادامه داد: استارهای امشب کودکان بنیاد هستند. من سال ها است با این بنیاد آشنا هستم و امیدوارم با برگزاری چنین مراسم هایی افراد بیشتری با بنیاد آشنا شوند. 

کارگردان «برف روی کاج ها» با اشاره به این که با کمک به این کودکان آینده خود و فرزندانمان را تامین می کنیم، تصریح کرد: امیدوارم همه مان کمک هایمان را نسبت به گذشته بیشتر کنیم.

سید جمال ساداتیان هم در ادامه گفت: آقای معادی به زودی به آقای فرهادی می پیوندند تا به استقبال اسکار بروند و به امید خدا با دست پر به ایران بازگردند تا افتخار دیگری را برای این کشور کسب کنند.

در ادامه مهناز افشار با اشاره به این که یکسال است که با بنیاد کودک آشنا شده است، خاطرنشان کرد: خوشحالم که با وجود تمام مشکلات و دلسردی ها فضایی این چنینی وجود دارد که در آن به هم مهر دهیم. امیدوارم از تماشای فیلم لذت ببرید.

ویشکا آسایش هم با ابراز خرسندی از این که در این مراسم با بنیاد کودک آشنا شده است، گفت: امیدوارم بتوانم فرزندی به غیر از فرزند خودم داشته باشم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها