صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«ایران برگر» نیم میلیارد فروش را پشت سر گذاشت

فیلم سینمایی «ایران برگر» در دومین هفته از اکران نوروزی در سال ۱۳۹۴ در تهران و شهرستان از مرز نیم میلیارد فروش گذشت.

فیلم سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در دومین هفته از اکران نوروزی در سال ۱۳۹۴ در تهران و شهرستان به فروشی معادل ۵۵۰ میلیون تومان دست یافت.

به گفته امیر قطبی مدیر پخش فیلمیران، این فیلم سینمایی در مدت زمان ۱۷ روز تا شامگاه گذشته ۹ فروردین ماه در ۳۰ سالن در تهران ۴۵۰ میلیون تومان فروخته است.

همچنین در شهرستان ها که ۷۵ سینما را در اختیار دارد این رقم معادل ۱۰۰ میلیون تومان بوده که در مجموع فروش فیلم سینمایی «ایران برگر» در تهران و شهرستان ۵۵۰ میلیون تومان بوده است.

استقبال از این فیلم سینمایی در شهر مشهد بیشترین آمار را داشته است و در ادامه به ترتیب شهرهای اصفهان، شیراز، رشت، همدان بیشترین آمار تماشاگر را به خود اختصاص داده اند. در میان شهرستان های کوچک استقبال از «ایران برگر» در ملایر زادگاه مسعود جعفری جوزانی قابل توجه بوده است.

فیلم سینمایی «ایران برگر» روایتی طنز از یک انتخابات محلی میان دو خانواده ثروتمند و یک فرد تحصیل کرده در یکی از روستاهای استان لرستان است. علی نصیریان، محسن تنابنده، گوهر خیراندیش، شهره لرستانی، حمید گودرزی، محمدرضا هدایتی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

شهرام ناظری خواننده موسیقی ایرانی در بخش پایانی این فیلم سینمایی آواز خوانده است.

«ایران برگر» توسط مسعود جعفری جوزانی و محمد هادی کریمی نوشته شده است و تهیه کنندگی این اثر سینمایی را فتح الله جعفری جوزانی به عهده داشته است. این فیلم در سی و سومین جشنواره فیلم فجر در ۶ رشته بازیگر نقش اول مرد، بهترین چهره پردازی،بهترین فیلمبرداری، بهترین صدابرداری، بهترین طراحی لباس و صحنه و بهترین صداگذاری کاندید شد که در نهایت سیمرغ بهترین چهره پردازی به مهین نویدی رسید. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها