صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اولین آمار فروش فیلم های نوروزی: «ایران برگر» در آستانه میلیاردی شدن در تهران، «رخ دیوانه» و «استراحت مطلق» از 600 میلیون در تهران عبور کردند/ آمار فروش «طعم شیرین خیال» اعلام نشد!

اولین آمار فروش فیلم های نوروزی به روایت پخش کنندگان اعلام شد.

هنوروز
 فیلم‌سینمایی «ایران برگر» که به تازگی تبلیغات تلویزیونی آن آغاز شده است،فروشش از مرز یک میلیارد و 300 میلیون تومان در کل کشور گذشت. 

علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران و پخش‌کننده این فیلم با اعلام فروش این فیلم خبر داد که آخرین ساخته مسعود جعفری جوزانی در تهران 900 میلیون و در شهرستانها 400 میلیون تومان تا 13 فروردین ماه فروش داشته است. 

به گفته‌ی او؛ «ایران برگر» روز سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته با فروش روزانه 120 میلیونی در تهران رکورد اکران نوروزی را زده است و روز گذشته 13 فروردین ماه که برخی سینماها تعطیل بودند با فروش 105 میلیون تومان، فروش خوبی را پشت سرگذاشته است.

سرتیپی از فروش 80 میلیونی مجتمع سینمایی کورش در روز سه شنبه یاد کرد و گفت: این سینما در روز سه شنبه رکورد فروش را زد و رکورد قبلی این سینما 63 میلیون تومان مربوط به زمانی می‌شد که «شهرموشها» و «آتش بس 2 » اکران شدند.

*************************

محمد پیرهادی تهیه کننده «روباه» به کارگردانی بهروز افخمی که در اکران نوروزی قرار دارد درباره آمار فروش این فیلم سینمایی  گفت: طبق آخرین آمار که متعلق به چهارشنبه ۱۲ فروردین ماه است فیلم سینمایی «روباه» در سومین هفته از اکران نوروزی خود در تهران معادل 88 میلیون تومان در گروه سینمایی «فرهنگ» فروش داشته است و در کل کشور از مرز 100 میلیون تومان عبور کرده است.

 ******************************

تهیه‌کننده فیلم «طعم شیرین خیال» تاکید کرد: رقم دقیق آمار فروش این فیلم، بعد از تعطیلات نوروزی اعلام می‌شود.

محمد علی حسین‌نژاد درباره‌ی آخرین رقم فروش جدیدترین ساخته کمال تبریزی گفت: ما در زمان تولید و پخش این فیلم با توجه به موضوع این فیلم که درباره‌ی حفظ محیط زیست است،سعی کردیم برخی مسائل را رعایت کنیم.

او در توضیح این مطلب ادامه داد:در زمان تولید، تمام گروه 90 نفره‌ی این فیلم،کلیه مسائل مربوط به صرفه‌جویی در آب و برق را رعایت کردند و همچنین سعی کردند غذایی دور ریخته نشود و اکثرا چه در زمان فیلمبرداری و چه خارج از این زمان،لباس‌های با الیاف طبیعی پوشیدند و در طبیعت اشغال نریختند، اینها مواردی بود که در تولید رعایت کردیم.

حسین‌نژاد همچنین خاطرنشان کرد: در زمان تولید فیلم نسبت به سرمایه یکی از سرمایه‌گذاران خصوصی فیلم، برای‌مان شبه بوجود آمد بنابراین سعی کردیم آن سرمایه را از تولید این فیلم که موضوع آن پاکی است،خارج کنیم و با وجود همه سختی‌های تولید، آن سرمایه را که در پاکی آن شک داشتیم،وارد کار نکنیم. 

این تهیه‌کننده همچنین به تمهیدات و محدودیت‌های که در زمان اکران فیلم در نظر گرفته‌اند،اشاره کرد و گفت: تلاش کردیم که تبلیغاتی را که به محیط زیست آسیب می‌رساند را به حداقل برسانیم و به مردم درباره‌ی آمار فروش فیلم دروغ نگوییم بنابراین تا آمار قطعی فروش فیلم بدست‌مان نرسد، قرار نیست آماری را اعلام کنیم.

************************
آخرین آمار فروش فیلم سینمایی «استراحت مطلق» عبدالرضا کاهانی که همچنان تیزرهای آن از تلویزیون پخش نمی‌شود،اعلام شد. 

سعید خانی با تشریح آخرین وضعیت اکران این فیلم که به افراد زیر 14 سال هم تماشای آن توصیه نشده است  گفت:«استراحت مطلق» بعد از 20 روز نمایش در تهران 592 میلیون و در شهرستانها که همزمان با تعطیلات عید (یعنی دو هفته گذشته اکرانش آغاز شده) فروش 246 میلیون تومانی داشته است.

این پخش‌کننده خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این فیلم برخلاف بقیه فیلم‌های اکران نوروزی،زمان اکرانش دیر مشخص شد و بقیه فیلم‌ها از جشنواره‌ی فیلم فجر فرصت بستن قرارداد با سینماها را داشتند بنابراین ما تعداد سینمای کمتری را داریم و همچنین سینماهای که به فروش اینترنتی و مکانیزه مجهز باشند را هم کمتر توانستیم در اختیار بگیریم.

او با اشاره به عدم پخش شدن تیزرهای فیلم «استراحت مطلق»،شرایط اکران این فیلم را در مقایسه با سایر فیلم‌ها ناعادلانه دانست و در عین حال گفت: با وجود همه این شرایط و با توجه به جنس فیلم و داستان، از فروش فیلم راضی هستیم.

************************

فروش فیلم سینمایی «رخ دیوانه» جدیدترین ساخته‌ی ابوالحسن داودی امشب از مرز یک میلیارد می‌گذرد.

محمد شایسته مدیر پخش «هدایت فیلم»  خبر داد که «رخ دیوانه» تا شامگاه گذشته 13 فروردین ماه در تهران 650 میلیون و در شهرستانها 270 میلیون تومان فروش داشته است و فروش آن به مرز یک میلیارد نزدیک می‌شود و امشب قطعا فروش این فیلم بیش از یک میلیارد خواهد شد.

او با بیان اینکه اکران «رخ دیوانه» راضی‌کننده است،خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد سالنی که در اختیار داریم، 31 سالن در تهران و 38 سالن در شهرستان به نظرم فیلم ما،فیلم اول اکران نوروزی است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها