صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سیل تشکر هنرمندان از «محمدجواد ظریف» در فضای مجازی + تصاویر

بازیگران، خوانندگان و فیلمسازان سینما پیروزی در مذاکرات هسته ای را به محمد جواد ظریف و مردم تبریک گفتند.

به نتیجه رسیدن مذاکرات توسط "محمد جواد ظریف" وزیر امور خارجه کشورمان و بقیه اعضای همراه وزیر، در کنفرانس خبری که منجر به قرائت بیانیه پایانی شد بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون و خوانندگان ایران با انتشار عکس‌های مختلفی از محمدجواد ظریف در اینستاگرام از وی تشکر کرده اند.
 
*پیمان معادی بازیگر، فیلمنامه نویس و کارگردان سینما در کنار عکسی که از وزیر امور خارجه ایران منتشر کرده نوشته:«آقا دم شما گرم. خسته نباشيد. تبريك فراوان به مردم نازنين»
 
*مهناز افشار بازیگر سینما هم این متن را به همراه عکسی از ظزیف در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است؛ «حتي براي آنان كه نميخواهند زحمات شما را ببينند و خوشحالي ماهارا تعبير دلخواه خودشان ميكنند، با احترام به آنها اقاي ظريف شما بار دگر نام ايران را سربلند كرديد و دست مريزاد خسته نباشید. پي نوشت : لطفا اختلاف سليقه ، باور ، نگاه و هر تفاوتي كه داريم را لحظه اي گوشه ذهنمان نگه داريم و اميدوار باشيم كه ذره اي خوشي و اميد برگرده و نام كشورمان دوباره سربلند باشه ... اين نه سياست است نه چپ نه راست . اين وطن دوستي است . ممنون»
 
*صابر ابر بازیگر سینما و تئاتر هم خطاب به ظریف نوشته : «مرد جان چه خوب كه هستي. جاي تو در جان ما خالي بود. خدا رو شكر.»
 
*باران کوثری بازیگر سینما و تئاتر هم از یک ضرب المثل قدیمی برای تبریک استفاده کرده است؛ «سالی که نکوست از بهارش پیداست، تبریک.»
 
*مهدی پاکدل بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما هم نوشته :«سيزده اى كه نحس نبود. خسته نباشى مرد بزرگ.»
 
*احمد مهران فر هم این جمله را در کنار عکس ظریف نوشته است:«بهترين وزير امور خارجه جهان.»
 
*نیوشا ضیغمی بازیگر سینما هم با اشاره به این مطلب که بی‌شك نام جناب آقاي دكتر ظريف در تاريخ ايران زمين جاودانه خواهد ماند، نوشته: «بزرگترين هديه نوروز امسال رو از زحمات اين بزرگمرد تاريخ ايران گرفتيم.»
 
 
////////
 
 
////////
 
 
////////
 
 
////////
 
 
////////
 
////////
 
 
////////
 
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
////////
 
 
سیل تشکر هنرمندان از محمدجواد ظریف در فضای مجازی + تصاویر
 
سیل تشکر هنرمندان از محمدجواد ظریف در فضای مجازی + تصاویر 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها