صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

'بوسیدن روی ماه' و 'نارنجی پوش' اكران نوروزی شوند

مدیر عامل موسسه تصویر شهر پیشنهاد كرد كه فیلم های سینمایی 'بوسیدن روی ماه' به كارگردانی 'همایون اسعدیان' و 'نارنجی پوش' ساخته داریوش مهرجویی در فهرست آثار اكران نوروزی سینماها قرار گیرند.

داروغه زاده
 'ابراهیم داروغه زاده' روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، ضمن اشاره به گزینه های احتمالی اكران نوروزی، از اكران نشدن 'بوسیدن روی ماه' و 'نازنجی پوش' در این ایام گلایه كرد.

وی افزود: موسسه تصویر شهر امسال دو اثر سینمایی 'نارنجی پوش' به كارگردانی 'داریوش مهرجویی' و 'بوسیدن روی ماه' ساخته از همایون اسعدیان را تولید كرد اما به نظر می رسد این دو فیلم به رغم ارزش هایی كه دارند و میزان رضایتمندی بالایی كه در مخاطبان جشنواره داشته اند، در فهرست اكران نوروزی قرار نگرفته اند.

داروغه زاده گفت: این در حالیست كه بسیاری از اهالی رسانه، منتقدان و حتی دست اندركاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این دو اثر سینمایی را از جمله آثار خوب سی امین جشنواره فیلم فجر ارزیابی كردند.

مدیر عامل موسسه تصویر شهر، از فیلم 'انتهای خیابان هشتم' به عنوان یكی از گزینه های اكران نوروز نام برد و گفت: اینكه اثری كه پیشتر توقیف شده، به یكباره در ایام نوروز اكران شود جای تعجب دارد، این در حالیست كه مسوولان در روزهای اخیر بر شاد و مفرح بودن آثار اكرانی در ایام نوروز تاكید كرده اند و این اتفاق، تناقضی آشكار است.

داروغه زاده با بیان آنكه فیلم 'بوسیدن روی ماه' اثری ارزشی است و روایتی از خانواده های شهید را به تصویر می كشد، تاكید كرد: اكران فیلم های سینمایی در ایام نوروز باید از تنوع برخوردار باشند و فیلم 'بوسیدن روی ماه' با توجه به ارزش هایی كه در آن آشكار است، می تواند جزء آثار اكرانی در ایام نوروز باشد.

وی با اشاره به همكاری حوزه هنری و شهرداری تهران و موسسه تصویر شهر در اكران بسیاری از فیلم های سینمایی همچون '33 روز'، 'شكارچی شنبه' و 'گلوگاه شیطان'، خواستار همكاری سایر مسوولان برای اكران آثار موسسه تصویر شهر در ایام نوروز شد و اعلام كرد كه سینمای آزادی به عنوان سینمای سرگروه متقاضی فیلم 'بوسیدن روی ماه' است.

مدیر عامل موسسه تصویر شهر تاكید كرد: بی توجهی به فیلمی همچون 'بوسیدن روی ماه' كه اثری ارزشی است، صحیح نیست؛ همچنین فیلم 'نارنجی پوش' نیز به خاطر حال و هوایی كه دارد برای اكران در ایام نوروز مناسب به نظر می رسد و فضایی مفرحی برای مخاطبان ایجاد می كند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها