صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«کورش کبیر» جوزانی به جریان می‌افتد

مسعود جعفری جوزانی پس از «ایران برگر» به سراغ فیلم سینمایی «کورش کبیر» رفته است.

جعفری جوزانی
مسعود جعفری جوزانی از ساخت فیلم سینمایی «کورش کبیر» به عنوان یکی از گزینه‌های برای حضور در جشنواره فیلم‌فجر امسال خبر داد.وی افزود: نگارش فیلمنامه «کورش کبیر» انجام شده است و پروانه ساخت آن را نیز دریافت کردیم و مشکلی برای تولید آن نداریم و اگر منابع مالی فیلم تامین شود، کار ساخت آن شروع می‌شود.

جوزانی اضافه کرد: امسال در جهت اقتصاد سینمای ایران به دلیل اینکه حرفهایی برای گفتن داریم حتما فیلم می‌سازم.
کارگردان «کورش کبیر» با بیان اینکه موضوعات این قبیل فیلم‌ها همیشه از به روزترین موضوعات جامعه است، گفت: هر مطلبی که در مورد کوروش نوشته شده است توسط گروه محققین ما مطالعه و به صورت کامل فیلمنامه آن نگارش شده است.

وی درباره موضوع و داستان فیلم گفت: کورش اولین انسانی است که به جای زور شمشیر از افکارش استفاده کرد و هیچ‌گاه از ابزار زور و قدرت برای رسیدن به مقاصدش استفاده ای نکرد. پاک دستی، پاک اندیشی، و دوران زندگی کوروش کبیر از جمله مواردی است که در این فیلم به نمایش در می‌آید.

جوزانی افزود: در حال حاضر به دنبال سرمایه‌گذار برای ساخت این فیلم هستیم که بلافاصله پس از تامین منابع مالی کار تولید این فیلم سینمایی را شروع می‌کنیم.

جوزانی فیلم «ایران برگر» را در جشنواره فیلم فجر سی‌وسوم داشته است که هم‌اکنون روی پرده سینماهای کشور در حال اکران است.این فیلم داستان امرالله خان و فتح‌الله خان بوده است که بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می‌کنند... .علی نصیریان، محسن تنابنده، سحر جعفری جوزانی، فتح اله جعفری جوزانی، گوهر خیراندیش، سعید دلیری، حمید گودرزی، نیوشا ضیغمی، هادی کاظمی، شهره لرستانی، فریبا متخصص، میرطاهر مظلومی، احمد مهران فر، سیروس میمنت و محمدرضا هدایتی بازیگران این فیلم هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها