صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

قراردادی بسته نشده/ گزینه‌های اعلام شده اکران نوروزی قطعی نیستند

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: پنج گزینه اعلام شده از سوی رسانه‌ها برای اکران نورزی قطعی نیستند.

کاوش
یکی از روزنامه های تخصصی سینمایی امروز اعلام کرد که پنج فیلم «گشت ارشاد» به کارگردانی سعید سهیلی، «تلفن همراه رئیس جمهور» به کارگردانی علی عطشانی، «انتهای خیابان هشتم» به کارگردانی علیرضا امینی، «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» به کارگردانی روح الله حجازی و «قلاده های طلا» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی گزینه های اصلی برای اکران نوروزی خواهند بود.
 
این در حالی است که حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی طی گفتگویی که با سینماپرس داشت، این مطلب را تکذیب کرد.

وی در پاسخ به این سوال که تا چه میزان فیلم های اعلام شده، صحت دارند و چرا شورای صنفی نمایش در جلسه گذشته خود این مطلب را اعلام نکرده، اظهار داشت: ممکن است از لیستی که اعلام شده، هر پنج فیلم، دو یا سه فیلم در اکران نوروزی حضور داشته باشند و هنوز تصمیم در رابطه با اکران نوروزی سال 91 گرفته نشده است.

وی تصریح کرد: البته 10 گزینه برای اکران نوروزی در نظر گرفته شده که از آن میان 5 فیلم انتخاب خواهد شد، ممکن است از بین فیلم هایی که اعلام شده یک یا چند فیلم در این لیست قرار داشته باشد. البته فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی با مشکلاتی همراه است که باید حل شود.

کاوش ادامه داد: تصمیم نهایی برای اکران نوروزی در جلسه آینده شورای صنفی نمایش گرفته خواهد شد.

وی افزود: رسما هنوز فیلمی قرارداد امضاء نکرده است که اسامی فیلم ها را اعلام کنیم.

علی رغم اعلام این مسئول سینمایی، «سعید سهیلی» از قطعی بودن اکران نوروزی فیلم «گشت ارشاد» خبر داد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها