صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«ایران برگر» در کل کشور 2 میلیارد و «استراحت مطلق» یک میلیارد فروختند/ جدیدترین آمار فروش فیلم های نوروزی

علی سرتیپی با اشاره به رشد چشمگیر اقبال مخاطب در شهرستان‌ها از «ایران برگر»، از این فیلم به عنوان اولین فیلم 2 میلیاردی سینمای ایران در سال 94 نام برد.

ایران برگر

علی سرتیپی مدیرعامل پخش فیلمیران  درباره میزان استقبال مخاطب از فیلم «ایران برگر» گفت: استقبال مردم بسیار خوب است ما شب گذشته با توجه به این مهم که همزمان با میلاد حضرت فاطمه (س) بود و مردم بیشتر در مراسم‌های مذهبی و دید و بازدید مادران مشغول بودند فروش 108 میلیون تومانی در سینماهای تهران داشتیم که فروش فوق العاده خوبی است. در شهرستان‌ها هم چهش خوبی در اقبال مخاطب شاهد هستیم.  

وی در ادامه گفت: تاکنون  فروش کل فیلم در تهران و شهرستان به 2  میلیارد  و 100 میلیون تومان رسیده است که 1 میلیارد و چهارصد میلیون تومان تهران و 700 میلیون تومان شهرستان است. 

وی در خاتمه تاکید کرد: مطمئناً روند ادامه فروش فیلم  هم خوب خواهد بود و امیدواریم برای دیگر فیلم‌ها هم شرایط خوبی مهیا شود که در کل به نفع سینمای ایران خواهد بود. 

بنابراین گزارش، فیلمنامه فیلم ایران برگر توسط مسعود جعفری جوزانی و محمد هادی کریمی بصورت مشترک نوشته شده است. داستان ایران برگر در فضای کمدی شلوغ و در عصر کنونی روایت میشود ماجرای فیلم در مورد اهالی روستایی است که برخی از آن ها با حرص و طمع خواستار کسب قدرت در بین اهالی روستا هستند که بصورت طنز در آمده است.در این فیلم بازیگرانی چون محسن تنابنده در نقش فتح الله خان و احمد مهرانفر بازی می کنند.


**************************

تبلیغات متفاوت فیلم «استراحت مطلق» روی شیشه ماشین‌ها جواب داد.
 
سعید خانی پخش‌کننده و سرمایه‌گذار این فیلم، با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه تنها فیلم بخش خصوصی اکران عید بودیم و تیزر تلویزیونی هم نداریم، در مقابل این بی‌عدالتی تلویزیون با همفکری که با مردم داشتیم، تصمیم به تبلیغ فیلم روی شیشه‌های ماشین با محوریت خود مردم گرفتیم.
 
وی افزود: جملاتی با عنوان «استراحت مطلق تبلیغات تلویزیونی ندارد!» و «تلویزیون نیاز به استراحت مطلق دارد» روی شیشه ماشین‌ها نصب شده و این ایده کمک زیادی به فروش فیلم کرده است.
 
خانی فروش «استراحت مطلق» در 22 سینمای این فیلم در تهران را 748 میلیون و 23 سالن شهرستان‌ها را 295 میلیون تومان بعد از 20 روز عنوان کرد که مجموع فروش این فیلم به یک میلیارد و 43 میلیون تومان رسیده است.

**********************************
  
فیلم «رخ دیوانه» تازه‌ترین کار ابوالحسن داوودی هم بعد از یک ماه اکران به فروشی برابر با یک میلیارد و 350 میلیون تومان دست یافته است.
 
طبق اعلام دفتر پخش «هدایت فیلم»، تاکنون فروش این فیلم در تهران 930 میلیون تومان بوده و در شهرستان‌ها نیز 420 میلیون تومان فروش داشته است. شب گذشته 20 فروردین‌ماه فروش این فیلم در تهران برابر با 50 میلیون تومان بوده است.
 
طناز طباطبایی، صابر ابر، ساعد سهیلی، نازنین بیاتی، امیر جدیدی، سحر هاشمی، رضا آحادی، فرنوش آل احمد، بیژن امکانیان، گوهر خیراندیش و امیرمحمد زند در «رخ دیوانه» بازی کرده‌اند.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها