صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

ایتالیایی‌ها به تماشای «چند مترمکعب عشق» می‌نشینند

فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی در بخش رقابتی جشنواره بین المللی فیلم فلورانس ایتالیا حاضر شد.

چند متر مکعب عشق

در پی حضور جهانی و نمایش فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» در جشنواره‌های مختلف این بار این فیلم در بخش رقابتی جشنواره بین‌المللی فیلم فلورانس به نمایش در می‌آید.

این فستیوال از مهمترین جشنواره‌های فیلم کشور ایتالیاست که هرساله درماه  فروردین (آوریل) برگزار می شود حضور و دیده شدن فیلم سینمایی «چند متر مکعب عشق» برادران محمودی در این جشنواره می‌تواند پخش کنندگان فیلم ایتالیایی را برای اکران گسترده فیلم در سینماهای کشور ایتالیا ترغیب کند تا مردم این سینمایی عاشقانه را ببینند.

در سایت جشنواره فیلم فلورانس ، فیلم با زیرنویس انگلیسی و ایتالیایی در تاریخ 12 15و16 آوریل در این جشنواره سه نمایش خواهد داشت که برای مردم، سینماگران واهالی رسانه و منتقدان است پس از نمایش فیلم جلسه نقد و برسی فیلم برگزار خواهد شد با حضور در ایتالیا تعداد حضورهای پدیده جشنواره فجر سی و دو فیلم فجر به بیش از بیست حضوربین المللی رسیده است که با توجه به دریافت جایزه جشنواره فیلم جی پور و جشنواره فیلم ریل ورد کانادا باید منتظر حضورهای بیشتربین المللی برای این فیلم باشیم.  

فیلم سینمایی «چند متر مکعب» موضوعی عاشقانه دارد این فیلم مورد توجه منتقدان و کارشناسان سینمای ایران قرار گرفت و بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر سی و دوم شناخته شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها