صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

داستان کپی بودن رخ دیوانه!

فیلم رخ دیوانه به صورت افتضاحی کپی از یک فیلم هندی به نام شیطان درآمد! (این مطلب در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است).

رخ دیوانه
 ابوالحسن داودی که این روز‌ها فیلم «رخ دیوانه» را در حال اکران دارد‌، با ابراز تاسف از درج مطالبی درباره کپی بودن فیلمنامه این فیلم گفت: به نظر می‌رسد دوستانی که این شیطنت‌ها را انجام می‌دهند، کمی ناشی هستند. این فیلمساز در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی ایسنا‌، توضیح داد: شنیده‌ام در فضای مجازی مثل وایبر و یکی دو سایت شیطنت‌هایی انجام شده و اعلام کرده‌اند که سناریوی فیلم «رخ دیوانه» از روی یک فیلم هندی به نام «شیطان» که سال ۲۰۱۱ ساخته شده‌، کپی شده است.

داودی اضافه کرد: من خود این سایت‌ها را ندیده‌ام اما شنیده‌ام که این شیطنت‌ها انجام شده است و به نظر می‌آید کسانی که این شیطنت‌ها را انجام می‌دهند، کمی ناشی هستند. زیرا پیش از این در مورد فیلم قبلی‌ام «تقاطع» نیز اعلام کردند که از روی فیلم crash کپی شده است. در حالی که فیلمنامه هر دو فیلم من هرکدام بیش از پنج سال قبل از ساختشان، نوشته شده بودند. این کارگردان سینما تصریح کرد: فیلمنامه «رخ دیوانه» آبان ماه سال ۸۷ پروانه ساخت گرفت که حدود اکتبر سال ۲۰۰۸ می‌شود و این فیلمنامه سه، چهار سال پیش از دریافت پروانه ساخت، نوشته شده بود. او ادامه داد: بنابراین از دوستانی که این قدر تلاش‌گر هستند و به طور جدی مسأله کپی فیلمنامه‌ها را پیگیری می‌کنند، می‌خواهم که این فیلم ساز هندی را به جرم سرقت از فیلم ما معرفی کنند! به گزارش ایسنا‌، فیلم «رخ دیوانه» جدید‌ترین ساخته ابوالحسن داودی است که این روز‌ها در حال اکران است، این فیلم جوایز گوناگونی از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد و به عنوان اثر برگزیده مردمی نیز انتخاب شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها