صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

برنامه نمایش فیلم های بخش بین الملل جشنواره فجر در سینماها

آثار حاضر در بخش‌های رقابتی و غیررقابتی مختلف بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر در سه سینمای تهران برای عموم علاقمندان نمایش داده خواهد شد.

fajr
 فیلم‌های حاضر در بخش‌های رقابتی و غیر رقابتی بخش بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر در سینما‌های پردیس آزادی، خانه هنرمندان و موزه سینما نمایش داده خواهد شد.

*خانه هنرمندان

آثار بخش‌های مختلف بخش بین‌الملل فیلم فجر، در خانه هنرمندان برای علاقمندان نمایش داده می‌شود. خانه هنرمندان در ایام برپایی بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر، میزبان علاقمندان به سینما خواهد بود.

از ساعت ۱۵ در خانه هنرمندان، آثار بخش رنگین‌کمان فجر۳۳ نمایش داده خواهد شد. همچنین خانه هنرمندان از ساعت ۱۷ آثار بخش فیلم‌های کوتاه و مستند را نمایش می‌دهد.

از ساعت ۱۹ نیز آثار بخش سینما حقیقت و ساعت ۲۱ آثار بخش رنگین کمان فجر (آثار حاضر در بخش‌های مختلف جشنواره) برای مخاطبان به نمایش گذاشته می‌شود.

* موزه سینما

سالن موزه سینما یکی از سینماهایی است که میزبان آثار بخش‌های مختلف سی و سومین جشنواره بین الملل فیلم فجر است.

در ایام برگزاری بخش بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر، از ساعت ۱۵ آثار فرانچسکو رزی: سینمای منتقد و متعهد نمایش داده خواهد شد. همچنین از ساعت ۱۷ آثار بخش چشم‌انداز سینمای چین در موزه سینما نمایش داده می‌شود.

از ساعت ۱۹:۳۰ نیز آثار بخش چشم‌انداز سینمای ترکیه و از ساعت ۲۲:۳۰ آثار بخش سینمای هنر و تجربه در موزه سینما نمایش خواهد داشت.

*سینما آزادی

آثار بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر در سینما پردیس آزادی به اکران در می‌آیند. فیلم‌های این بخش در سالن‌های مختلف این سینما روی پرده می‌روند.

سالن شهر فرنگ سینما آزادی میزبان بخش‌های مختلف این جشنواره است. این سالن از ساعت ۱۵:۳۰ میزبان آثار جلوه‌گاه شرق است. همچنین در ساعت ۱۸ آثار نمایش‌های ویژه (فیلم‌های روز) و در ساعت ۲۰ و ۲۲:۳۰ نیز آثار سینما سعادت در بخش مسابقه بین‌الملل در این سالن به نمایش در می‌آید.

سالن شهر قصه هم در ساعت‌های مختلف میزبان مخاطبان سینما است. در این سالن از ساعت ۱۵ آثار سینما سعادت در بخش مسابقه بین‌الملل، ساعت ۱۷ آثار فرانچسکو رزی: منتقد و متعهد، ساعت ۱۹ و ساعت ۲۱:۳۰ آثار هنر تجربه در بخش مسابقه‌ به نمایش گذاشته می‌شود.

همچنین در سالن شهر هنر از ساعت ۱۴:۳۰ آثار نمایش‌های ویژه، ۱۶:۳۰ آثار بخش سینما سعادت و از ساعت‌های ۱۹ و ۲۱:۳۰ آثار جلوه‌گاه شرق در بخش مسابقه بین‌الملل به روی پرده می‌روند.

در سالن شهر هفتم نیز از ساعت ۱۴ آثار جلوه‌گاه شرق در بخش مسابقه بین‌الملل، ساعت ۱۶:۳۰ آثار بخش نمایش‌های ویژه(فیلم‌های روز)، ساعت ۱۸ آثار بخش چشم‌انداز سینمای چین و از ساعت ۲۱ آثار بخش چشم‌انداز سینمای ترکیه نمایش داده می‌شود.

علاقمندان جهت اطلاع از برنامه‌های سینماهای اعلام شده می‌توانند اینجا را کلیک کنند.

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از ۵ تا ۱۲ اردیبهشت میزبان علاقمندان به سینما خواهد بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها