صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اعتراض فرزاد موتمن به کیفیت صدا و تصویر فیلم «خداحافظی طولانی» در پردیس ملت

روز سوم جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در پردیس ملت با اعتراض شدید فرزاد موتمن به نحوه‌ی نمایش فیلمش و همچنین حضور کتایون ریاحی پس از سال‌ها در جشنواره همراه بود.

فرزاد موتمن
افتتاح بازار فیلم مهمترین اتفاق روز گذشته جشنواره بود که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران سازمان سینمایی برگزار شد.

امیر اسفندیاری، محمود اطیابی‌، کتایون شهابی‌ و شیرین نادری‌ از جمله مدیران بخش‌های بین‌المللی، دولتی و خصوصی بودند که در غرفه‌هایشان حضور داشتند.

کتایون ریاحی که سال‌ها در جشنواره فیلم فجر حضور نداشت، روز گذشته به بازار فیلم آمده بود.

سالن‌های نمایش به نسبت دو روز اول تماشاگر بیشتری داشتند اما باز هم ظرفیت هیچ یک از سالن‌ها پر نشد.

فیلم «نبات» محصول کشور آذربایجان به خاطر حضور فاطمه معتمدآریا تماشاگران زیادی داشت که خود این بازیگر هنگام نمایش فیلم و برگزاری نشست غایب بود.

«در دنیای تو ساعت چند است» و «خداحافظی طولانی» دو فیلم ایرانی بخش مسابقه بودند که روز گذشته به نمایش درآمدند و مورد استقبال قرار گرفتند.

کیفیت صدا و تصویر فیلم «خداحافظی طولانی» با اعتراض شدید فرزاد موتمن همراه شد که این کارگردان از الفاظ شدیدی خطاب به مسؤولان سینمایی استفاده کرد.

در اواسط پخش این فیلم زیرنویس انگلیسی آن متوقف شد.

سعید آقاخانی، بازیگر «خداحافظی طولانی» در حالی که در مراسم معرفی فیلم پیش از آغاز نمایش حضور داشت، در نشست این فیلم غایب بود.

در روز سوم همچنین کاتالوگ جشنواره، در 192 صفحه توزیع شد.

میلاد کی‌مرام و امیر آقایی از بازیگرانی بودند که روز گذشته در پردیس ملت حضور داشتند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها