صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مشکل اکران «نهنگ» و «خانه دختر» به زودی رفع می شود/ احتمال تعویق اکران «گینس»

در حالیکه یک هفته از اظهار نظر رئیس سازمان سینمایی درباره دو فیلم «خانه دختر» و «نهنگ» گذشته شنیده ها حکایت از حل مشکل اکران این دو فیلم دارد.

نهنگ

 گفته می شود اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد به صاحبان این دو فیلم اصلاحیه دوباره داده تا اکران عمومی آنها در گرو ممیزی های جدید باشد. نکته جالب اینجاست که هر دو فیلم پیش از این بعد از اصلاحیه های اداره نظارت و ارزشابی وزارت ارشاد پروانه نمایش گرفته بودند. مجوزهایی که به نظر می رسد با اتفاقات این روزها دیگر اعتبار گذشته را نداشته باشد.

گفته می شود سامان مقدم مشغول اعمال اصلاحیه های جدید «نهنگ» است و حتی ممکن است شورای پروانه نمایش همین هفته با بازبینی دوباره این فیلم مجوز اکران آن را در سینماها صادر کند. «خانه دختر» هم وضعیتی مشابه با «نهنگ» دارد با این تفاوت که احتمالا این فیلم یکی دو هفته دیرتر شرایط اکرانش مهیا می‏ شود.  قرار است طی امروز یا فردا تکلیف نهایی این دو فیلم در سازمان سینمایی روشن شود.

شاید «گینس» اکران نشود

خبر دیگر درباره اکران های آینده احتمال تعویق نمایش عمومی «گینس» است. فیلمی که مقدمات اکرانش در گروه ماندانا فراهم بود گفته می شود شاید عید فطر روی پرده برود. با توجه به شرایط تازه شورای صنفی، در صورت اکران فیلم سامان مقدم، اکران «گینس» به زمان دیگری موکول خواهد شد. تکلیف اکران این فیلم نیز در جلسه روز دوشنبه شورای صنفی نمایش روشن خواهد شد. این فیلم با بازی عطاران و محسن تنابنده سال قبل ساخته شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها