صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«اسب سفید پادشاه» بعد از «رخ دیوانه» در گروه استقلال اکران می شود

قرارداد فیلم «اسب سفید پادشاه» به کارگردانی محمد حسین لطیفی در جلسه‌ی اخیر شورای صنفی نمایش امضاء شد.

اسب سفید پادشاه

غلامرضا فرجی سخنگوی این شورا درباره مصوبات جلسه امروز 14 اردیبهشت ماه گفت: در این جلسه قرارداد اکران فیلم «اسب سفید پادشاه» امضا شد و این فیلم به سرگروهی سینما «استقلال» بعد از فیلم «رخ دیوانه» به نمایش در می‌آید.

او اضافه کرد: علی رغم ثبت قرارداد این فیلم، شورای صنفی نمایش مصاحبه آقای لطیفی کارگردان آن که متقاضی اکران نوبت دوم امسال بوده را برخورد پسندیده و شایسته‌ نمی‌داند، چرا که توزیع کننده فیلم ایشان می‌توانست با یکی از سرگروه‌ها قرارداد‌،انعقاد و ارائه کند ضمن اینکه شورا هیچ گونه دخل و تصرفی در اکران هیچ فیلمی ندارد.

او درباره اخباری که در خصوص اکران فیلم «قصه‌ها» ساخته رخشان بنی‌اعتماد در بعضی از رسانه‌ها منتشر شده است‌، فعلا مصوبه قطعی در این زمینه وجود ندارد و در حال حاضر فقط اکران فیلم «اسب سفید پادشاه» قطعی شده است

به گفته فرجی در جلسه‌ی امروز شورای صنفی نمایش مدیران مجموعه‌های کوروش‌، آزادی و زندگی حضور داشتند و پیشنهاداتی را برای بهتر شدن وضعیت اکران در سرگروه‌ها ارائه کردند.

 فیلم «اسب سفید پادشاه» یک درام اجتماعی و عاشقانه است که پیش بینی می‌شد در جشنواره فیلم فجر امسال شرکت کند اما به جشنواره راه نیافت.

الناز شاکردوست، مجید یاسر، فرهاد قائمیان،لیدا عباسی، علی طباطبایی، امیرعلی کاظمی، نیلوفر وهاب زادگان، نصرت میرعظیمی و هنرمندان خردسال آیدا امیری و سامان امیری در این فیلم بازی داشته‌اند.

سازندگان به جای خلاصه قصه این متن را در اختیار رسانه‌ها قرار داده‌اند: «دختری 25 ساله به نام ماری که سال‌هاست فصول مختلف زندگی‌اش را سپری کرده است، اینک فصل عشق زندگی خود را تجربه می‌کند. فصلی که چالش بزرگ قهرمان اصلی «اسب سفید پادشاه» خواهد بود.»

تهیه کنندگان فیلم «اسب سفید پادشاه» محمدحسین لطیفی و مجید یاسر هستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها