صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سینما فرهنگ به موفقیت گروه «هنر و تجربه» کمک می‌کند

مدیر سینما فرهنگ موقعیت ویژه این سالن را در موفقیت گروه «هنر و تجربه» موثر دانست.

فرهنگ

علی هیربد گفت: اوضاع فروش سینما فرهنگ در نوروزی که گذشت عالی بود، چون با توجه به افت ۳۰ درصدی که گفته می شود همه سالن‌ها به آن دچار شدند، ما فروش عادی و معمول خودمان را داشتیم و از نظر تعداد افرادی که به سینما فرهنگ آمدند با تغییر خاصی نسبت به سال گذشته مواجه نشدیم. ما در طبقه پایین سینما فرهنگ فیلم های «رخ دیوانه» و «روباه» را نمایش دادیم و سالن بالا هم به فیلم‌های بخش هنر و تجربه اختصاص پیدا کرد.

وی افزود: موقعیت سینما فرهنگ همواره در شهر تهران خاص بوده و جایگاه ویژه ای در بین تماشاگران داشته است. حالا که این سالن به طور اختصاصی به فیلم های هنری و تجربی اختصاص پیدا کرده، شرایطی فراهم شده تا این دست از آثار به شکل بهتری به مردم معرفی شوند. مخاطب سینمای هنری و تجربی یک مخاطب ویژه است به این معنی که وقتی پای خود را از خانه بیرون می گذارد دقیقا می‌داند به تماشای چه نوع فیلمی می نشیند. درصد قابل توجهی از تماشاگران ما بلیت خود را از طریق خرید اینترنتی تهیه کرده‌اند.

مدیر سینما فرهنگ همچنین گفت: فیلم‌های «من دیگو مارادونا هستم» و «قصه ها» آثاری هستند که احتمال اکران آنها تا آخر اردیبهشت‌ماه در سینما فرهنگ وجود دارد. اولویت ما به عنوان سینمادار سلیقه و پسند مخاطب است و برنامه ریزی هایمان نیز در همین جهت ساماندهی می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها