صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سالن‌های میزبان جشنواره فیلم شهر اعلام شد

پردیس سینمایی ملت با تمامی سالن ها به عنوان مکان اصلی جشنواره و سالن های سینمایی آزادی با دو سالن، پردیس سینمایی راگا، پردیس سینمایی رازی، پردیس سینمایی تماشا و ایوان شمس به عنوان مکان های برگزاری جشنواره «فیلم شهر» انتخاب شدند.

پنجمین جشنواره بین المللی «فیلم شهر» از ۳ خرداد همزمان با روز حماسه فتح خرمشهر آغاز و تا ۱۲ خرداد ماه همزمان با میلاد باسعادت امام عصر (عج) ادامه دارد. سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، متولی برگزاری این رویداد مهم فرهنگی اجتماعی و سینمایی است و در این دوره جشنواره با رویکرد ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی و توجه به هویت دینی در قالب بخش های مسابقه سینمای ایران و سینمای بین‌الملل طراحی و برنامه ریزی شده است.

جشنواره بین المللی «فیلم شهر» از جمله رویدادها و جریان فرهنگی و سینمایی کشور است که در ساختار آن بخش های مختلفی همچون فیلم های سینمایی، فیلم های بلند داستانی ویدیویی، فیلم های مستند نیمه بلند و بلند، فیلم های کوتاه، مسابقه طرح اولیه فیلمنامه نویسی سینمایی، اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی سینما و سینمای بین الملل تعریف و گنجانده است. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها