صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آغاز تولید «رسوایی2» بعد از ماه رمضان

: تیم تولید «رسوایی ۲» در حال برنامه ریزی است تا بعد از ماه مبارک رمضان فیلم‌برداری این پروژه سینمایی را شروع کند.

رسوایی
مهرماه سال گذشته «رسوایی 2» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه ساخت گرفت. دی‌ماه سال گذشته مسعود ده نمکی فیلمبرداری بخش‌هایی از این فیلم را همزمان با دربی استقلال-پرسپولیس کلید زد.

تنها قراردادی که از بازیگران این فیلم بسته شده بود مربوط به حضور شیلا خداداد در فیلم است که البته با تصمیمات نهایی، نقش آفرینی او در این فیلم منتفی است. وضعیت حضور اکبر عبدی به عنوان بازیگر نقش روحانی فیلم هنوز مشخص نیست. اما عبدی در آخرین اظهار نظرخود گفته است که برای حضور در فیلم جدید ده‌نمکی از سفر ترکیه برگشته است. فرشاد گل سفیدی مدیر فیلمبرداری و مجتبی امینی مدیر تولید این پروژه سینمایی هستند. برنامه ریزی تولید «رسوایی 2» به گونه ای است که بعد از ماه مبارک رمضان یعنی اواخر تیرماه و اویل مردادماه، فیلم‌برداری کار شروع می‌شود.

ده نمکی امور تولید را طوری پیش می‌برد که نهایتا فیلمبرداری کار تا اواخر تابستان به انجام برسد و بعد از انجام کارهای فنی برای حضور یا عدم حضور فیلمش در جشنواره سی و چهارم تصمیم گیری کند.

«رسوایی2» در یک شهر فرضی اتفاق می‌افتد؛ مضمون عرفانی را دنبال می‌کند و داستانی تخیلی را روایت می‌کند. ظاهرا فیلم به دلیل داستان تخیلی خاص آن با جلوه‌های ویژه زیادی همراه خواهد بود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها