صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

احتمال اکران «عصریخبندان» در ماه رمضان

تهیه کننده «عصر یخبندان» گفت: توافقات اولیه برای اکران این فیلم سینمایی به کارگردانی مصطفی کیایی از اول ماه مبارک رمضان صورت گرفته است.

یخبندان

منصور لشگری قوچانی تهیه کننده سینما خبر از اکران این اثر سینمایی از اولین روز ماه مبار رمضان داد و اظهارکرد: با توجه به اینکه این اثر سینمایی از شاخص های فروش خوب در سینما بهره‌مند است، به دنبال نمایش فیلم در اکران نوروزی بودیم که شرایط برای نمایش فیلم درآن مقطع مهیا نشده بود. سپس در هفته های جاری درخواستی را برای نمایش «عصریخبندان» به سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش ارائه دادم که موافقت اولیه را از سازمان سینمایی برای اکران ماه رمضان دریافت کردیم.

 وی در ادامه افزود: به دنبال اکران دانشگاهی «عصر یخبندان» در دانشگاه های کشور، روز چهارشنبه نمایش این فیلم در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در شهر ساری برای دانشجویان این دانشگاه با حضور بنده و مصطفی کیایی کارگردان این اثر به نمایش درمی آید.

مهتاب کرامتی، بهرام رادان، آنا نعمتی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، مینا ساداتی، بابک بهشاد،علی میلانی، پوریا رحینی سام، صدف طاهریان ، علی کوچکی و فرهاد اصلانی از جمله بازیگران این اثر سینمایی هستند. ژاله صامتی نیز در این اثر سینمایی حضور دارد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها