صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تجلیل از اصغر فرهادی در سینما «آزادی» پس از بازگشت به ایران

علی سرتیپی از تدارک مراسمی برای استقبال و تجلیل از اصغر فرهادی خبر داد و گفت: قرار است پیش از فرارسیدن سال جدید در سینمای آزادی طی مراسمی از این هنرمند تقدیر کنیم.

فرهادی
 پخش کننده فیلم «جدایی نادر از سیمین» در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس افزود: دریافت جایزه اسکار اتفاق خیلی بزرگی است که پس از سالها در سینمای ایران اتفاق افتاده است و امیدوارم این جایزه شروع حرکتی در سینمای ایران برای کسب موفقیت های بیشتر باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: منتظر هستیم تا آقای فرهادی به ایران بازگردند و استقبالی در شأن ایشان تدارک ببینیم. البته در سال گذشته هم یک بار در سینمای شکوفه تجلیلی از ایشان صورت گرفت. امیدواریم این بار در مراسمی با شکوه تر بتوانیم از ایشان قدردانی کنیم.

سرتیپی در مورد زمان بازگشت اصغر فرهادی به ایران توضیح داد: هنوز زمان بازگشت ایشان به ایران مشخص نیست و طی دو سه روز آینده مشخص می شود.

وی با اشاره به تاثیر این موفقیت در سینمای ایران تصریح کرد: سینمای ایران با این موفقیت دوباره در دنیا معرفی شد و این اتفاق خوشایندی است. امیدوارم شرایطی فراهم شود که فیلم های ایرانی بیشتر دیده شوند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها