صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اپلیکیشن «هنر و تجربه» آماده دریافت شد

علاقمندان گروه سینمای «هنر و تجربه» می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن «هنر و تجربه» در جریان فیلم‌های در حال اکران این گروه سینمایی قرار گیرند.

هنر و تجربه
به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه این اپلیکیشن برای راحتی دسترسی به اطلاعات مربوط به فیلم‌ها و هم چنین اخبار گروه سینمایی هنر و تجربه طراحی شده است. پس از ورود به این اپلیکیشن می توان با کلیک بر پوستر فیلمها در جریان اطلاعاتی هم چون اسامی بازیگران، کارگردان، سینماهای در حال اکران و همچنین خلاصه داستان آثار قرار گرفت. اما این اپلیکیشن در بخش دیگر سانس‌های نمایش، عکس‌های اختصاصی، نقدهای مرتبط و هم چنین خرید بلیت را برای استفاده کننده آسان می‌کند. اما یکی از ویژگی‌های این اپلیکیشن امکان دسترسی به اخبار منتشر در سایت گروه هنر و تجربه است.

برای دانلود این اپلیکیشن می توان به سایت هنر و تجربه aecinema.ir مراجعه و از لینک مستقیم آن برای سیستم‌های اندروید استفاده کرد. اپلیکیشن هنر و تجربه از طریق سایت بازار و سایر سایت های تخصصی ارایه اپلیکیشن ها عرضه شده است . به زودی نسخه دیگر آن برای سیستم ios آماده دریافت می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها