صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اکران «در دنیای تو ساعت چند است» از چهارشنبه

مدیر دفتر نسیم صبا از اکران فیلم سینمایی «در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان از این هفته خبر داد.

donyaye-to
سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا با اشاره به اکران «در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان، گفت: به احتمال بسیار زیاد «در دنیای تو ساعت چند است؟» از چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه در سینماهای کشور اکران می شود.

وی بیان کرد: مدت ها پیش درخواست نمایش این فیلم به شورای صنفی نمایش ارائه شده بود که به تازگی با اکران عمومی فیلم موافقت شده است و در جلسه آینده شورای صنفی نمایش گروه سینمایی نمایش دهنده این فیلم مشخص می شود.
وی ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر نمی توان از تبلیغات شهری برای فیلم های سینمایی استفاده کرد، اما امیدوارم تلویزیون در اکران این فیلم ما را همراهی کرده و شرایط مناسب برای تبلیغات فیلم را در نظر بگیرد.

سعید خانی در پایان با اشاره به اینکه «در دنیای تو ساعت چند است؟» یک عاشقانه متفاوت و خوب است که بعد از مدت ها در سینمای ایران اکران می شود، گفت: برنامه هایی برای تبلیغات و چگونگی اکران فیلم در نظر داریم که در صورت نهایی شدن زمان اکران فیلم، اجرایی می شود.

«در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان، داستان زنی به نام گلی است که بعد از بیست سال زندگی در فرانسه یک باره تصمیم می گیرد به ایران و به زادگاهش، شهر رشت سفری کند.

در این فیلم بازیگرای چون لیلا حاتمی و علی مصفا حضور دارند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها