صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«گس» پس از سه سال توقیف به گروه هنر و تجربه می رود

فیلم سینمایی «گس» به کارگردانی کیارش اسدی زاده در گروه سینمایی «هنر و تجربه» روی پرده می‌رود.

گس

کیارش اسدی زاده درباره اکران فیلم سینمایی «گس» به عنوان اولین تجربه فیلمسازی‌اش در سینمای بلند داستانی گفت: پس از مدت ها انتظار، فیلم سینمایی «گس» از تاریخ ۱۶ خردادماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» روی پرده می رود.

صابر ابر ، پانته آ پناهی ، شبنم مقدمی ، رویا جاویدنا ، احسان امانی ، مهسا علافر ، محمد رضا غفاری ، نوال شریفی ، صدف احمدی ، ماهانا نور محمدی در فیلم «گس» ایفای نقش کرده اند. این فیلم حدود سه سال مجوز نمایش نداشت و تنها در یک نمایش خصوصی در وزارت ارشاد روی پرده رفته است.

وی با اشاره به فعالیت‌های جدید خود بیان کرد: پس از حضور «شکاف» در جشنواره فیلم فجر، نگارش فیلمنامه جدید خود را با نام «جا به جایی» آغاز کردم و در حال حاضر هم مشغول نهایی کردن آن هستم. موضوع فیلمنامه «جابه جایی» در ادامه خط فیلمسازی است که از آغاز تا امروز دنبال کرده ام.

این کارگردان سینما ادامه داد: «جا به جایی» درباره موضوع مهاجرت و یک فیلم کاملا مردانه است که سه نسل از یک خانواده را روایت می کند و قرار است سه بازیگر مرد در سه گروه مختلف سنی نقش این سه شخصیت را بازی کنند.

این کارگردان جوان درباره زمان آغاز تولید «جا به جایی» گفت: با تهیه کننده های مختلفی رایزنی کرده ام و پیشنهادهایی ارائه شده و درحال حاضر مشغول بررسی شرایط تولید هستم.

اسدی‌زاده در پایان صحبت های خود درباره اکران فیلم دومش «شکاف» که سال گذشته در جشنواره فجر حضور داشت نیز گفت: طبق گفته پخش کننده همه تلاش بر این است که این فیلم سینمایی در اکران عید فطر روی پرده رود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها