صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

با انصراف پخش کننده، اکران «مردن به وقت شهریور» لغو شد

فیلم سینمایی «مردن به وقت شهریور» به کارگردانی هاتف علیمردانی اکران نشد.

مردن به وقت شهریور
این فیلم در حالیکه قرار بود این فیلم سینمایی از صبح امروز (چهارشنبه) در گروه ماندانا روی پرده برود به دلیل کامل نبودن سینماها و سانس ها اکران آن به تعویق افتاد.
ظاهرا پخش کننده فیلم تنها توانسته با دو سینما برای اکران کامل «مردن به وقت شهریور» به توافق برسد و از آنجا که بقیه سینماها حاضر شدند فیلم را به صورت تک سانس و چرخشی اکران کنند، شکوفافیلم قید اکران فیلم را زده است. با توجه به اینکه هفته آینده نیز سه فیلم دیگر اکران می شود بعید به نظر می رسد فرصتی برای اکران «مردن به وقت شهریور» پیدا شود.

ظاهرا طبق قوانین شورای صنفی نمایش فیلمی که بعد از ثبت قرارداد از اکران عمومی انصراف دهد دیگر نمی تواند در سینمای سرگروه اکران شود. در چنین شرایطی «مردن به وقت شهریور» باید در گروه آزاد روی پرده برود.

این فیلم داستان سیناست که چند ماه بیشتر برای قبولی در کنکور فرصت ندارد. از یک سو بنیاد متزلزل خانوادگی و از سوی دیگر آشنایی او با یک جوان خیابانی عاشق موسیقی ماجراهایی را برای او رقم میزند.

حمید فرخ نژاد، هانیه توسلی، نازنین بیاتی، نوید لایقی مقدم، صبا گرگین پور، ترلان پروانه، پروین ملکی، حسام محمودی و ملیسا ذاکری بازیگران «مردن به وقت شهریور» هستند.
از امروز تنها فیلم «در دنیای تو ساعت چند است» اکران عمومی شده است.
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها