صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

امیر شهاب رضویان: «سرقت مردان خاکستری» به «یک دزدی عاشقانه» تبدیل شد

امیرشهاب رضویان گفت: نام فیلم «سرقت مردان خاکستری» به «یک دزدی عاشقانه» تغییر کرد و بعد از اتمام فیلمبرداری نسخه نهایی را برای دریافت پروانه نمایش به وزارت ارشاد فرستادیم و در انتظار تصمیم نهایی آنها هستیم.

رضویان

امیر شهاب رضویان درباره آخرین مراحل فنی جدیدترین اثر سینمایی‌اش گفت: ابتدا باید بگویم که نام این فیلم از «سرقت مردان خاکستری» به «یک دزدی عاشقانه» تغییر کرد.

وی در ادامه افزود: داریوش تقی‌پور که پیش از این در پروژه فیلم سینمایی «مینای شهر خاموش» با هم همکاری داشته‌ایم ساخت موسیقی این فیلم را به پایان رسانده است،  صداگذاری فیلم هم که بهمن اردلان آن را بر عهده گرفته به تازگی به پایان رسیده است.

نسخه پایانی فیلم سینمایی «یک دزدی عاشقانه» جهت دریافت پروانه نمایش به وزارت ارشاد ارائه شده است و در انتظار تصمیم نهایی شورای پروانه نمایش در قبال این فیلم هستیم. امیدوارم که پایان تابستان زمان اکران این فیلم باشد.

این فیلم ماجرای دو دزد پیر و کهنه کار است که، پس از سال‌ها از زندان آزاد می‌شوند. به امید دریافت سهم‌شان از آخرین دزدی که انجام داده بودند به سراغ زنی که همدستشان بوده می‌روند، اما زن پول‌ها را برای بازی در یک فیلم هزینه کرده و پیرمرد‌ها علی‌رغم میل شان دوباره مجبور به دزدی می‌شوند، در حالی که شرایط در سال‌هایی که آنها در زندان بوده‌اند، تغییر کرده و ابزارهای الکترونیک مانع موفقیت آنها می‌شود.

مهدی هاشمی، فرهاد آئیش، لوون هفتوان، لادن مستوفی، امیر حسین رستمی، فرزانه قاسمی، احد محمدکرمی، ‌ رابعه مدنی، غلامحسین میرزایی، نورمحمد ذوالفقاری، ذبیح اسماعیلی، فرهاد نوروزی، عبدالرضا پارسا، سهیل شمس و کوشیار کرمی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها