صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«گینس» به اکران عید فطر رسید

سخنگوی شورای صنفی نمایش از عقد قرارداد سه فیلم «دریا کنار»، «گینس» و «عشق و جنون» خبر داد.

gines
 غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه جلسه این هفته شورای صنفی نمایش به دلیل افتتاح سالن سینمایی در شهر نیشابور و حضور تعدادی از اعضای شورا برگزار شد، گفت: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم سینمایی «دریا کنار» به کارگردانی آرش معیریان در گروه سینمایی ماندانا ثبت و از چهارشنبه ششم خرداد ماه در سینماها اکران می شود.

وی ادامه داد: همچنین قرارداد فیلم سینمایی «گینس» به کارگردانی محسن تنابنده نیز در گروه سینمایی ماندانا برای اکران عید فطر منعقد شده است.

سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد: «عشق و جنون» به کارگردانی حسن نجفی بعد از فیلم سینمایی «من دیه گو مارادونا هستم» در گروه سینمایی زندگی ثبت شد، این فیلم هم از روز چهارشنبه ششم خرداد ماه به نمایش گذاشته می شود.

فرجی در پایان با اشاره به معرفی نماینده صنوف مختلف در شورای صنفی نمایش گفت: ابوالحسن داوودی به عنوان نماینده کانون کارگردانان، علی آشتیانی پور و علی واجدسمیعی به عنوان نمایندگان تهیه کنندگان معرفی شدند. همچنین نماینده انجمن سینماداران و شرکت های پخش کننده نیز هفته آینده در جلسه شورای صنفی نمایش معرفی می شوند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها