صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

تعریف و تمجید سعید راد از «مردی که اسب شد»

سعید راد همزمان با اکران «مردی که اسب شد» درباره این فیلم سینمایی گفت:«جنس فیلم‌های امیر ثقفی من را یاد سینمای دهه 50و 60 می‌اندازد. فیلم‌های او بسیار متفاوت است و با وجود سن و سال کم، سینما را خیلی خوب می‌شناسد.»

این بازیگر در این متن یادداشت آورده است:«ساخت چنین فیلم‌هایی به گمان من جسارت زیادی می‌خواهد که امیر ثقفی این جسارت را دارد.

از نظر من تماشاگری که ادعا می‌کند، سینما را خوب می‌شناسد نباید دیدن «مردی که اسب شد» را از دست بدهد چرا که حقیقتا سینمای نابی است.»

راد در ادامه گفت:«اساسا سینمای امیر ثقفی جذابیت‌های خاص خودش را دارد، جالب است که قرار بود در هر سه فیلم او حضور داشته باشم و متاسفانه فرصت نشد و متاسفم که این همکاری پیش نیامد،مگر یک بازیگر چقدر فرصت دارد تا در فیلم‌های خوب ایفای نقش کند؟»

این بازیگر در پایان مطرح کرد:«به همه کسانی که سینما را می‌شناسند، توصیه می‌کنم «مردی که اسب شد» را ببینند. لازم نیست در زمان فیلم به چیزی فکر کنند. چرا که این فیلم مخاطب را وادار به فکر کردن، می‌کند.»

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها